Data modyfikacji:

Codzienne zakupy zrobisz na Ceneo – Supermarket online

E-commerce to świetne miejsce do robienia codziennych zakupów. Łatwo możemy porównać ceny kawy, środków czystości czy słodyczy i kupić je z dostawą do domu. Oszczędzamy w ten sposób czas i pieniądze. Na Ceneo znajdziemy m.in. ponad 6,5 tysiąca ofert kawy i 11 tys. ofert herbaty.

Supermarket Ceneo

Codzienne zakupy z dostawą do domu

Online kupujemy nie tylko elektronikę czy rzeczy z kategorii moda. Jest to również dobre miejsce od dokonywania codziennych zakupów do naszego domu.

Zdalnie możemy łatwo porównać ceny z wielu sklepów jednocześnie, korzystać z szerokiego katalogu produktów – od ekologicznych produktów spożywczych, kosmetyki po chemię gospodarczą oraz przeczytać opinie o produkcie, sklepie czy dostawcy. To duża wygoda i oszczędność czasu.

Produkty z sekcji Supermarket wygodnie kupisz na Ceneo. Na platformie znajdziemy niemal 400 tys. produktów, takich jak kawa i herbata, środki do prania i sprzątania, kosmetyki czy produkty dla zwierząt domowych. Oferty sezonowe pozwolą łatwo odnaleźć te produkty, których akurat potrzebujesz – w sezonie letnim będą to np. kosmetyki do opalania, produkty dla zwierząt czy produkty ogrodnicze.

Co kupujemy najchętniej online?

W ostatnich 3 miesiącach najchętniej kupowaliśmy m.in. obroże przeciw kleszczom dla zwierząt, kapsułki do zmywarki czy kremy do opalania. Ceny tych produktów w ostatnim roku wzrosły średnio jedynie o 5%.

Porównywarki cenowe są świetnym miejscem na codzienne zakupy, nie tylko dzięki opcji porównywania cen i tym samym oszczędzania, ale również dają możliwość zweryfikowania, co o danym produkcie myślą inni kupujący.

Dostawa do domu, bez kolejek

Ceneo oferuje również darmowa wysyłka na codzienne zakupy. Kupując produkty za min 40 zł. w Ceneo Marketplace Kup Teraz, możemy aktywować kupon na darmową dostawę. Dzięki temu możemy wybrać najwygodniejszą dla nas formę dostarczenia produktów, bez konieczności stania w kolejce. Na samej platformie możemy skorzystać z różnych kuponów rabatowych, możliwość szybkich płatności (np. Blik), czy płatności odroczonych.

Więcej informacji o ofercie delikatesów na Ceneo.pl, darmowej dostawie i aktualnych promocjach znajduje się pod linkiem: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/codzienne-zakupy  

Autor: Redakcja Ceneo