Data modyfikacji:

Jabra Elite 4 – tańsza wersja słuchawek Jabra Elite 4 Active zapowiedziana

Firma Jabra zapowiedziała bezprzewodowe słuchawki Elite 4, które są następcami Jabra Elite 3, a także tańszą wersją już dostępnego modelu Jabra Elite 4 Active. Urządzenie zapewnia łączność z dwoma urządzeniami (Bluetooth 5.2) i pozwala na bezproblemowe przełączanie się pomiędzy nimi. Model wyposażony jest również w system aktywnej redukcji hałasu (ANC), a także cztery wbudowane mikrofony, które pozwalają na przeprowadzanie rozmów telefonicznych z wysoką jakością dźwięku.
Na jednym ładowaniu słuchawki mogą pracować nieprzerwanie do 5 i pół godziny. Z futerałem ładującym czas ten wydłuża się do 22 godzin lub 28 godzin jeżeli wyłączymy funkcję ANC. Etui wspiera funkcję szybkiego ładowania, dzięki czemu po 10 minutach czas pracy słuchawek wydłuża się o godzinę. Ciekawą opcją jest możliwość korzystania tylko z jednej słuchawki, w trakcie gdy druga ładuje się w futerale.
Słuchawki Jabra Elite 4 dostępne są w czterech kolorach: jasnobeżowym, ciemnoszarym, granatowym i liliowym. Sugerowana cena producenta to 469 złotych, na oficjalnej stronie Jabra możemy dodatkowo zamówić etui z grawerunkiem.