Data modyfikacji:

Z piekarnikami od marki Haier poczujesz się jak szef kuchni!

Firma Haier to chiński producent sprzętu AGD działający na rynku już ponad trzydzieści lat. Opracowuje najlepszej jakości urządzenia, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Przedsiębiorstwo stworzyło piekarnik, który śmiało zasługuje na miano jednego z najlepszych w swojej dziedzinie. Co posiada piekarnik Haier 2 HWO60SM2B9XH?
piekarnik Haier 2 HWO60SM2B9XH
Przede wszystkim jest to piekarnik typowo do zabudowy. Wyróżnia się eleganckim designem, który z łatwością wpasuje się w każde wnętrze. Ponadto posiada osobistego asystenta Cook with, który wraz z aplikacją hOn w dużej mierze ułatwi gotowanie. Dzięki stworzonej w aplikacji książce kucharskiej możemy skorzystać z wielu inspirujących przepisów. Nawet osoba stawiająca pierwsze kroki w kuchni, wykonując zadania opisane w aplikacji, jest w stanie przyrządzić obiad dla całej rodziny. Oprócz tego możemy dobrać odpowiedni stopień trudności, ulubione składniki oraz rodzaj diety. Dzięki U-Create można zapisać swój ulubiony przepis. Oprócz tego piekarnik posiada funkcję SOFT+, która umożliwi przygotowanie miękkiego, a zarazem chrupkiego ciasta.
Sprzęt został wyposażony w boczne oświetlenie oraz gładką, emaliowaną powierzchnię – dzięki temu możemy obserwować, jak rosną nasze wypieki. Na uwagę zasługuje także precyzyjna termosonda, która wskaże temperaturę wewnątrz potrawy, dzięki czemu będziemy wiedzieć, kiedy nasze danie jest gotowe. Poziom ciepła zobaczymy na wyświetlaczu piekarnika bądź na ekranie naszego smartfona. Zależy Ci na szybkim pieczeniu? Z piekarnikiem Haier 2 HWO60SM2B9XH jest to możliwe, bowiem posiada funkcję Multi-level, dzięki której ciepło lepiej wnika w żywność. Oznacza to również, że w jednym czasie możemy upiec kilka potraw naraz.
Producent nie zapomniał także o komforcie użytkowników, dlatego urządzenie jest wyposażone w dodatkowy, intuicyjny w sterowaniu wyświetlacz. Dodatkowo bezpieczeństwo zapewnią boczne półki i prowadnice teleskopowe, dzięki którym bez poparzenia się wyjmiemy gorące jedzenie. Ostatnią kwestią, o której warto wspomnieć, jest wygoda posiadania urządzenia Haier 2 HWO60SM2B9XH. Sprzęt samodzielnie się czyści! Wystarczy wybrać odpowiednią opcję i nie trzeba tracić czasu na mozolne i długotrwałe sprzątanie piekarnika. Od teraz możesz zapomnieć o tłustych pozostałościach po pieczeniu.
Wygoda, bezpieczeństwo oraz oszczędność czasu – te wszystkie cechy posiada sprzęt Haier 2 HWO60SM2B9XH. Piekarnik stanie się Twoim nieocenionym wsparciem, dzięki niemu Twoje potrawy nabiorą wybornego smaku, a Ty możesz poczuć się jak prawdziwy szef kuchni!
Zdjęcie: Materiały prasowe
Autor: Informacja prasowa