Data modyfikacji:

Samsung Galaxy S23. Smartfon zostanie pokazany w lutym

Wiemy już, że 1 lutego Samsung zamierza zaprezentować najnowsze modele ze swojej linii flagowych smartfonów Galaxy S. Urządzenia zostaną pokazane podczas eventu Unpacked, który po raz pierwszy od kilku lat zostanie zorganizowany na żywo w formie konferencji, na którą zostali zaproszeni przedstawiciele mediów z całego świata. Wydarzenie będzie można obejrzeć także w serwisie YouTube oraz w innych mediach społecznościowych.
Podczas wydarzenia poznamy najważniejsze informacje na temat Samsunga Galaxy S23, Galaxy S23 Plus i Galaxy S23 Ultra. Producent przedstawi ich specyfikację techniczną, cenę, a także datę premiery. W tym roku koreańska firma ma postawić między innymi na poprawienie aparatów fotograficznych swoich telefonów. Galaxy S23 Ultra ma np. według plotek posiadać obiektyw z matrycą 200 megapikseli. Zmianie ulegnie też sposób rozmieszczenia poszczególnych obiektywów z tyłu obudowy, co wpłynie na wygląd zewnętrzny nowych modeli.
Oczywiście podczas wydarzenia Unpacked Samsung przedstawi też inne nowości w swoim katalogu produktów mobilnych. Na pewno nie zabraknie więc informacji o kolejnych modelach tabletów z serii Galaxy, albo smartwatchach, które stały się jednym z ważniejszych typów urządzeń produkowanych przez koreańskiego giganta. Niektórzy spodziewają się prezentacji nowej linii kompaktowych laptopów z systemem Windows. Istnieje też szansa, że spółka zaskoczy nas jakimiś niespodziewanymi zapowiedziami.