Data modyfikacji:

Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopa od firmy Roborock

Roborock to chińska firma specjalizująca się w dużej mierze w tworzeniu odkurzaczy autonomicznych. Tym razem zaprezentowała zupełnie coś innego – nowy model bezprzewodowego odkurzacza z funkcją mopującą. Urządzenie nosi nazwę Smart Floor Scrubber A 10 i pojawiło się na rynku w dwóch wersjach. Czym sprzęt od firmy Roborock zaskoczy swoich fanów?
Smart Floor Scrubber A 10
Przede wszystkim silnikiem, bowiem model ten wyposażony jest w silnik z wysokim momentem obrotowym oraz siłą ssącą 17 kPa. Za jego niebywałą skuteczność odkurzania odpowiada zaś zestaw złożony z głowicy szczotki oraz specjalnego walca. Szczotki poruszają się w dwóch kierunkach, dzięki czemu precyzyjnie zbierają wszelkie zanieczyszczenia do wnętrza bezprzewodowego odkurzacza. Smart Floor Scrubber A 10 posiada również autorski system przeciwbakteryjny, co jest jego kolejnym atutem.
W ulepszonej wersji odkurzacz bezprzewodowy A 10 Plus posiada podwójną szczotkę walcową, która doskonale zasysa brud do swojej rury. Niekwestionowanym plusem jest także możliwość obsługi czyszczenia oraz konserwacji sprzętu za pomocą aplikacji mobilnej.
Drugą funkcją, jaką posiada bezprzewodowy odkurzacz Smart Floor Scrubber A 10, jest funkcja mopowania. Urządzenie wyposażono w specjalny podajnik na płyn czyszczący o objętości jednego litra. Bateria pozwala na ciągłą pracę odkurzacza przez 50 minut bez konieczności dodatkowego ładowania. Natomiast jeżeli chodzi o model A 10 plus, to ze względu na jego większą moc może na jednym naładowaniu sprzątać przez 40 minut.
Roborock Smart Floor Scrubber A 10 trafił już do sprzedaży w Chinach. Cena podstawowego modelu oscyluje w granicach 2199 juanów, czyli około 1480 złotych bez podatku. Natomiast cena modelu A 10 plus wynosi około 2999 juanów, czyli około 2020 złotych bez podatku. Czy urządzenie warto będzie kupić? Dowiemy się o tym, gdy pierwsi użytkownicy wyrażą swoją opinię.
Zdjęcie: Envato Elements
Karolina Grad
Karolina Grad

Książki, muzyka i nowinki technologiczne – to jest to, co daje mi energię bardziej niż poranna kawa! Oprócz tego lubię rysować i tworzyć, a jeśli wystarczy mi dnia, wychodzę na spacer i zabieram ze sobą aparat!