Data modyfikacji:

Czy to prawda, że flagowy smartfon otrzyma specjalne akcesoria dla graczy?

Smartfony coraz częściej służą jako urządzenia, na których gracze najchętniej grają w swoje ulubione gry. Telefony są coraz lepiej przystosowane, aby zapewnić jak największy komfort swoim użytkownikom podczas rozgrywek. Firma Sony również wyszła naprzeciw graczom, tworząc specjalnie dla nich akcesorium do flagowego smartfona Xperia 1 IV.
smartfon Xperia 1 IV.
Nowe akcesorium mobilne to nic innego jak specjalna nakładka na wyżej wymieniony smartfon japońskiego koncernu. Czym wyróżnia się ten nowy sprzęt? Przede wszystkim jest to propozycja dla graczy Xperia Stream. Najważniejszą funkcją, którą ma pełnić urządzenie, jest obniżanie temperatury naszego smartfona. A jak wszyscy dobrze wiemy, podczas długiego grania w gry telefon bardzo często się nagrzewa. Do obniżania temperatury posłużyć ma specjalny wiatraczek, który znajduje się na tyle nakładki.
Ponadto akcesorium od firmy Sony daje nam dostęp do zestawu portów. Mowa tutaj między innymi o USB typu C, pozwalającym na ładowanie smartfona, czy też złączu słuchawkowo-mikronowemu. Możemy liczyć także na złącze Ethernet oraz HDMI 2.1, które umożliwi nam sprawny streaming treści bezpośrednio z ekranu.
Co jeszcze warto wiedzieć o najnowszym akcesorium do smartfona Sony Xperia 1 IV? Na pewno to, że producent zaoferuje graczom specjalną aplikację, która umożliwi śledzenie wielu parametrów sprzętu w trakcie wykonywanej rozgrywki. Będziemy mogli sprawdzić między innymi ilość klatek na sekundę, napięcie, z jakim ładujemy akumulator, czy też jak wiele wykorzystaliśmy już pamięci RAM.
Nowe akcesorium gamingowe do smartfona Sony Xperia 1 IV ma trafić do sprzedaży już za kilka tygodni, a dokładniej w połowie października. Jego cena jest ustalona w granicach 23 100 jenów, co w przeliczeniu daje około 750 złotych bez podatku. Czy sprzęt skradnie serca osób uwielbiających granie na smartfonach? O tym przekonamy się już wkrótce!
Zdjęcie: Envato Elements
Karolina Grad
Karolina Grad

Książki, muzyka i nowinki technologiczne – to jest to, co daje mi energię bardziej niż poranna kawa! Oprócz tego lubię rysować i tworzyć, a jeśli wystarczy mi dnia, wychodzę na spacer i zabieram ze sobą aparat!