Zyskaj 5-letnią gwarancję za 1 zł na wybrane urządzenia Miele.

Firma Miele uruchomiła promocję, dzięki której klienci kupujący wybrane urządzenia mogą zyskać 5 lat gwarancji za 1 zł. Pełna lista produktów, biorących udział w promocji znajduje się w regulaminie, który znajdziesz poniżej.
miele
Kategorie produktów, które biorą udział w promocji to między innymi: lodówki, zamrażarki, pierkarniki, mikrofalówki czy płyty grzewcze.

Jak wziąć udział w promocji?

Krok 1: Po złożeniu zamówienia i otrzymaniu produktu zarejestruj urządzenie za pomocą numeru seryjnego na swoim koncie Miele w sekcji "Moje Urządzenia".

Krok 2: Następnie wyślij wypełniony formularz dostępny na naszej stronie. wraz ze skanem lub zdjęciem paragonu/faktury, na którym widoczna jest data zakupu, w formacie pdf lub jpeg/jpg na adres info@miele.pl, umieszczając w tytule maila "Promocja gwarancja".

Krok 3: Po weryfikacji i zaakceptowaniu Twojego zgłoszenia otrzymasz certyfikat przedłużonej gwarancji w formie elektronicznej.

UWAGA: Tylko urządzenia zakupione w sklepie internetowym Miele, w Miele Experience Center lub u autoryzowanego partnera handlowego w okresie od 16 sierpnia do 31 października 2023 r. kwalifikują się do bezpłatnego przedłużenia gwarancji. Produkt należy zarejestrować, przesyłając fakturę nie później niż do dnia 31 stycznia 2024.

Regulamin promocji dostępny TUTAJ.

miele
Autor: Informacja prasowa