Data publikacji:

Sprawdź jesienne wydarzenia, które pozwolą poczuć letnią atmosferę!

Już od września słupki termometrów powędrowały w dół, a wraz z nimi ruszyła seria wydarzeń organizowanych w cyklu Jesień z eBilet. Dzięki nim z pewnością uda znaleźć się zajęcie na długie wieczory, spędzając miło czas w towarzystwie uznanych artystów, których będzie można spotkać na żywo. Sprawdź, jakie wydarzenia czekają na Ciebie w najbliższych miesiącach!

jesień z ebilet

Spektakle teatralne dla każdego

Październik przekona do siebie z pewnością miłośników musicali. W warszawskim Teatrze Syrena odbędzie się spektakl Rock of Ages. To doskonała okazja do przypomnienia sobie największych, światowych przebojów Europe, Poison, Styx, Twisted Sister i innych gwiazd rocka lat 80. A to wszystko w musicalowej, niezapomnianej oprawie.

W stołecznym Teatrze Rampa będzie można usłyszeć największe hity grupy Queen. Nowa aranżacja utworów takich jak „We Are The Champions”, „We Will Rock You” czy „Show Must Go On” w wykonaniu młodych, uzdolnionych artystów podczas spektaklu Rapsodia z Demonem. To nie tylko szansa na sentymentalną podróż w przeszłość, ale i możliwość odkrycia zupełnie czegoś nowego w światowych przebojach.

Teatralne spektakle 2021 nie mogłyby skończyć roku bez nietuzinkowego wydarzenia, jakim będzie spektakl Niezwyciężony. Genialny w swym scenariuszu zlepek historii czterech osobowości spodoba się nawet najbardziej wymagającym widzom. Całość zostanie zaprezentowana na deskach Teatru 6.piętro w Warszawie.

Jesienne koncerty dla fanów muzyki na żywo

Wracając do obszarów muzycznych, tej jesieni odbędą się wyjątkowe, zamykające rok koncerty 2021. Wśród nich znajduje się Pierwsza symfoniczna trasa Narodowej Orkiestry Dętej. Wydarzenie zawita aż w pięciu polskich miastach: w Lubinie, Łodzi, Gdańsku, Warszawie i Szczecinie. To doskonała okazja do wizyty na żywo i podziwiania uroków tej wyjątkowo czarującej trasy koncertowej.

Na przełomie października i listopada będzie można uczestniczyć w jednym z najbardziej oryginalnych przedsięwzięć muzycznych tej jesieni. W Gdańsku, Łodzi, Olsztynie, Rzeszowie oraz Warszawie można będzie udać się na spektakle muzyczne pod kierownictwem Wojciecha Zielińskiego, które zaprezentują zupełnie nowe aranżacje utworów szwedzkiej grupy ABBA, a wszystko to podczas wydarzenia ABBA Orkiestrowo.

Dodatkowo, jeszcze w tym roku, będzie można zobaczyć na żywo uznaną, polską artystkę - Edytę Geppert. Podczas jubileuszowej trasy będzie możliwość uhonorowania 35-lecia aktywności artystycznej. Na scenie na pewno nie zabraknie poruszających, popularnych utworów, które na co dzień nucone są przez wielu słuchaczy.

Tekst: eBilet.pl