Data modyfikacji:

12. edycja Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl

Już 14 października, o godzinie 15.00 odbędzie się uroczysta gala 12. Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl. Ranking, tworzony na podstawie kilku milionów ankiet, które w ciągu ubiegłego roku wypełnili klienci sklepów internetowych, jest największym i najstarszym rankingiem e-sklepów w Polsce. Opinie wystawiane w ramach Programu Zaufanych Opinii Ceneo, który działa od 12 lat i w wiarygodny sposób odzwierciedla odczucia oraz doświadczenia klientów serwisu, pozwolą wyłonić najbardziej rzetelne i profesjonalne firmy w e-commerce.
gala zaufanych sklepów 2021
Podczas uroczystej gali, spośród 26 tysięcy sklepów zarejestrowanych na Ceneo.pl, poznamy te, które w 14 kategoriach cieszyły się największym zaufaniem użytkowników przez cały rok. Dodatkową - 15 statuetkę przyznają klienci, którzy we wrześniu bezpośrednio głosowali najlepsze ich zdaniem sklepy.

Transmisję online z tego wyjątkowego wydarzenia, które poprowadzi dziennikarka Justyna Dżbik-Kluge, będzie można zobaczyć na stronie https://www.ceneo.pl/wydarzenia/ranking-zaufanych-sklepow oraz na kanale Ceneo na Facebooku: https://www.facebook.com/CeneoPL. Swoją obecność na wydarzeniu online można potwierdzić już teraz: https://fb.me/e/2b8bppXfa

W trakcie uroczystości spotkamy się również z ekspertami z branży, którzy podzielą się z nami sekretami skutecznej komunikacji z e-konsumentami. Historii i opowieści na temat obsługi trudnego klienta jest wiele, a w ich opowiadaniu niekwestionowanie najlepszy jest  Paweł Tkaczyk, który tym razem zdradzi nam jakie strategie w prowadzeniu dialogu z wymagającym użytkownikiem najlepiej sprawdzają się w e-commerce. Z kolei Monika Czaplicka, autorka strony Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy, szerzej przedstawi nam wyzwania związane z prowadzeniem e-sklepu internetowego, a także  przedstawi sprawdzone sposoby na radzenie sobie z negatywnymi opiniami. Rozmowa z odbiorcą jest podstawą obecności marki na rynku. Dowiedzmy się czy umiemy prowadzić ją dobrze.

Komu w 2021 roku najbardziej zaufali użytkownicy Ceneo.pl i kogo wyłoni głosowanie publiczności? Laureatów 12. edycji Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl poznamy już 14 października.