Data modyfikacji:

Co warto kupić na raty 5x0% na Ceneo?

Raty są świetną alternatywą dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na jednorazowe opłacenie kosztów zakupu. Zwłaszcza jeśli wydatek był niespodziewany jak na przykład nagłe zepsucie się sprzętu. Na Ceneo masz możliwość skorzystania z 5 rat 0% na zakup o wartości od 100 do 1500 złotych. RRSO w tym wypadku wynosi 0%, a wszelkie formalności załatwisz w pełni online. Podpowiadamy, jakie produkty warto kupić, korzystając z tej opcji płatności.

raty zero

Smartfon

Dobry smartfon wcale nie musi kosztować fortuny. Wiele popularnych modeli znajdziesz w cenie nie wyższej niż 1500 zł. Wiele renomowanych producentów oferuje telefony komórkowe, które mają spełnione wszystkie najważniejsze parametry, a ich koszt nie obciąża budżetu. Przed zakupem upewnij się, że interesujący Cię smartfon posiada funkcje, na których Ci zależy, jak na przykład wytrzymała bateria czy dobrej jakości aparat fotograficzny.

Małe AGD

Małe AGD do domu i kuchni są nieodłączną częścią naszego codziennego życia. Nowa mikrofalówka, blender czy odkurzacz ułatwiają nam wykonywanie obowiązków. A to tylko część sprzętów, które są niezbędne w wielu domach. W przypadku awarii potrzebujemy je pilnie wymienić. W takiej sytuacji przydatne są raty z zerowym oprocentowaniem. To nie tylko korzystna finansowo opcja, ale także wygoda, ponieważ umowę możesz podpisać online, bez wychodzenia z domu.

Meble

Łóżeczko dla dziecka czy fotel do pracy i nauki to meble, które powinny być dobre jakościowo. Zależy to przede wszystkim od materiałów, z jakich są wykonane. Wiele z nich kupisz do 1500 zł. Zadbasz w ten sposób zarówno o swój portfel, jak i komfort Twojej rodziny. Zwróć uwagę na to, by kupić mebel, który będzie dobrze komponował się z wystrojem Twojej przestrzeni.

Sprzęt RTV

Chcesz kupić nową konsolę, słuchawki, a może głośniki do komputera? Jeśli nie dysponujesz całością kwoty, rozważ skorzystanie z możliwości zakupu na raty. Liczne promocje na sprzęt RTV jeszcze bardziej odciążą Twój budżet. Przed podjęciem decyzji o zakupie warto przeczytać opinie innych klientów na temat produktu, który Cię interesuje. Na Ceneo znajdziesz je w jednym miejscu.

Raty 5x0% na Ceneo to okazja na rozłożenie kosztu zakupu na równe części bez dodatkowych kosztów. Spłacasz wyłącznie kwotę zamówionych produktów. Co więcej, umowę podpiszesz online. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie są w stanie jednorazowo opłacić zakupu.

Autor: Redakcja Ceneo