Majówkowe grillowanie z najlepszymi cenami na Ceneo

Majówka zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią inauguracja sezonu na grillowanie. Dobry sprzęt pomoże zorganizować letni wypoczynek niezależnie od pogody. Wszystko, czego potrzebujesz w najlepszych cenach, można znaleźć online na Ceneo.
grillowanie

Grill węglowy, gazowy, elektryczny czy może palenisko ogrodowe?

Wybór jest ogromny, więc warto zastanowić się, jakie są nasze potrzeby i w jakich warunkach będziemy korzystać ze sprzętu. Przy wyborze warto wziąć pod uwagę takie czynniki, jak częstotliwość grillowania, ilość osób, dla których będziemy przygotowywać posiłki, a także dostępność miejsca do postawienia i przechowywania. Ponadto, należy rozważyć, jakie dodatkowe funkcje grill ma posiadać - np. termometr, wózek czy wysokiej jakości ruszt wykonany z trwałego materiału. Przed wyborem odpowiedniego sprzętu warto również poczytać zaufane opinie od osób, które już kupiły dany produkt. Pozwoli nam to lepiej poznać ofertę i wybrać przedmiot dopasowany do naszych potrzeb.

Jakie grille kupujemy najczęściej?

Według danych Ceneo, w kwietniu 2023 największą popularnością cieszą się grille węglowe - wybiera je aż 57% kupujących. Są to jednocześnie jedne z najtańszych opcji - ich średni koszt wynosi 265zł. Tymczasem nieco niższą cenę można znaleźć jedynie w przypadku palenisk ogrodowych, które kosztują średnio 260 zł. Co czwarty zakup dotyczy grilli gazowych, jednak tutaj trzeba liczyć się z już wydatkiem rzędu 1380 zł.

Online oprócz grilli znaleźć można również szeroką gamę akcesoriów, które ułatwią i umilą grillowanie. W ofercie Ceneo dostępne są m.in. ruszty, sztućce grillowe, brykiet, akcesoria do czyszczenia czy pokrowce na grill. Wszystko, czego potrzebujesz, by uczynić swoje grillowanie jeszcze przyjemniejszym – nie tylko podczas majówki.

Produkty do grillowania dostępne na Ceneo można znaleźć po kliknięciu w poniższą grafikę.

Autor: Redakcja Magazynu Ceneo