Data modyfikacji:

Gadżety reprezentacji Polski na Euro 2020: nie tylko szalik i flaga

Już w czerwcu tego roku będziemy przeżywać wielkie piłkarskie święto, jakim są Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020. Przed Euro 2020 warto zaopatrzyć się w specjalne gadżety kibica, żeby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę. Poniżej znajdziecie propozycje ubrań lub akcesoriów, które pomogą wam stać się prawdziwymi kibicami.

Strój kibica

Marzeniem każdego kibica jest posiadanie oficjalnej koszulki ulubionego klubu lub reprezentacji. Marzenia są po to, żeby je spełniać, z czego doskonale zdaje sobie sprawę firma Nike, która zaprojektowała koszulki naszej reprezentacji na Euro 2020.

T-shirty dostępne są w dwóch wariantach, w obu wypadkach w tradycyjnych biało-czerwonych barwach. Domowa koszulka reprezentacji Polski będzie miała biały kolor, z kołnierzykiem i godłem na środku. Wyjazdowa koszulka ma kolor czerwony, jest pozbawiona kołnierzyka, a godło jest po stronie lewej.

Poza koszulkami reprezentacji można się także zaopatrzyć w ciepłe i wygodne bluzy, które będą idealne na wieczorny powrót do mieszkania lub domu ze strefy kibica czy pubu.

Szaliki

Pełni optymizmu zakładamy, że Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej będzie miała przynajmniej kilka okazji do strzelenia gola. Co w takim przypadku robić, jeśli nie krzyczeć w niebogłosy, skakać z radości i machać szalikiem?

Oferta szalików w barwach narodowych jest na tyle duża, że każdy z pewnością znajdzie dla siebie upragniony wzór. Jednokolorowe, w kratę, z napisami, z godłem – do wyboru, do koloru (no, prawie, w końcu chodzi o barwy biało-czerwone). 90 minut meczu reprezentacji jest chyba jedynym momentem w roku, w którym kobiety nie muszą zmuszać mężczyzn do noszenia szalika. I to nawet nie w zimę!

Nakrycia głowy

Noszenie puchatej czapki na głowie poza zimą nie wydaje się być dobrym pomysłem. Prawdziwego kibica nie obchodzą jednak upały, najważniejsze jest to, żeby za pomocą posiadanych gadżetów przesłać moc naszym piłkarzom (podobno to działa).

Oferta czapek jest godna podziwu, zarówno pod względem różnorodności, jak i pomysłowości. Nie tylko kupimy materiałowy hełm z rogami i godłem Polski, ale również czapkę w kształcie piłki, puchowe nakrycie głowy z biało-czerwonym warkoczem, kaszkiet, a nawet potężne afro. Gdyby to było dla was za mało, co powiecie na prawdziwie patriotyczny kapelusz kowbojski?

Flagi

Gdy piłkarze wejdą na stadion, a z głośników wydobędzie się hymn narodowy, oczy Polaków skierowane będę zarówno na zawodników, jak i jeden z ważniejszych symboli kraju, czyli flagę. W sprzedaży jest kilka rodzajów flag, które możemy dostosować do własnych potrzeb.

Najpopularniejsza jest standardowa, montowana na drzewcu. Dostaniemy ją w wersji biało-czerwonej oraz z orzełkiem. Ciekawym rozwiązaniem są również małe proporczyki, które możemy przypiąć do okna w samochodzie. Nie przeszkadzają podczas jazdy, a prezentują się naprawdę okazale. Gdybyśmy chcieli jeszcze bardziej ozdobić samochód, to równie interesującym rozwiązaniem jest specjalna materiałowa nakładka na lusterka boczne.

Książki

Dla niektórych piłka nożna to życie, ale niestety mecze trwają określony czas. W przerwach pomiędzy kolejnymi spotkaniami trzeba jakoś zagospodarować wolne chwile. Z pomocą przychodzi literatura poświęcona futbolowi i książki o polskich piłkarzach, z których możemy dowiedzieć się ciekawych rzeczy dotyczących całej naszej reprezentacji oraz poszczególnych zawodników.

Interesującą propozycją jest chociażby książka „Tajemnice Kadry” Sebastiana Staszewskiego, poruszająca kwestie pozaboiskowe, takie jak diety piłkarzy, „afery alkoholowe” czy dlaczego na Stadionie Narodowym zamontowano aż jedenaście wanien z hydromasażem. Brzmi intrygująco, prawda?

Pozostałe akcesoria kibiców

Ubraliście się jak kibic, wywiesiliście flagi, oznakowaliście samochód i przeczytaliście kilka książek poświęconych reprezentacji Polski, ale nadal czujecie, że czegoś wam brakuje? Z pomocą przyjdą wam pozostałe gadżety, które wzniosą poziom dopingowania zawodników na wyższy poziom.

W tym celu warto zaopatrzyć się w biało-czerwone, dmuchane pałki, których jedynym przeznaczeniem jest zrobienie jak największego hałasu. A jeśli o hałas chodzi, to nie może również zabraknąć trąbki fanfarowej firmy Pulsar. Wszystkie te akcesoria świetnie sprawdzą się w strefach kibica lub na stadionach. Jeśli natomiast planujecie oglądać mecze w domu, możecie umilić ten czas odpowiednim trunkiem, pijąc go ze specjalnych kubków nawiązujących do piłkarzy kadry narodowej. Oczywiście, chodzi o herbatkę z melisy.