Recenzja - iPhone X


Mimo, że we wrześniu Apple zapowiada pojawienie się na rynku nowych smartfonów to Iphone X cały czas wiedzie prym na rynku telefonów dotykowych.
Sprawdźcie czym zachwycił swoich użytkowników!

Intuicyjny i szybki system operacyjny


iOS to system od wielu lat ceniony za responsywność. iPhone X wykorzystuje system operacyjny oznaczony numerem 11 usprawniający wszystko co chcesz zrobić przy pomocy swojego smartfona. Wykorzystuje on system intuicyjnych gestów Multi-Touch do obsługi aplikacji i interfejsu.

Wyjątkowy wyświetlacz


iPhone X wykorzystuje niespotykany do tej pory w smartfonach wyświetlacz Super Retina o przekątnej 5.8" i rozdzielczości 1125 x 2436. Jest to pierwszy ekran wykonany w technologii OLED spełniający standardy firmy Apple. Kolory odwzorowane są możliwie naturalnie, a czerń jest tak głęboka jak to tylko możliwe dzięki kontrastowi 1 000 000:1. Wysoki poziom maksymalnej jasności sprawia, że korzystanie z iPhone’a X jest przyjemne w każdych warunkach, nawet w pełnym słońcu. Niecodzienny jest również kształt ekranu, który pokrywa niemal cały przedni panel z delikatnym wycięciem na głośnik, kamerę oraz czujniki.

Jeszcze lepszy aparat


Aby wynieść jakość zdjęć i filmów na nowy poziom zastosowano nowe, zaawansowane aparaty wykorzystujące większe sensory o rozdzielczości 12 megapikseli. Posiadają one nowy filtr barw oraz głębsze piksele. Zastosowanie dwóch matryc wyposażonych w różne obiektywy pozwala uzyskać wysokiej jakości ujęcia szerokokątne oraz "zoomować" bez strat na jakości. Ponadto wykorzystując współpracę dwóch obiektywów udało się poprawić osiągi w trybie portretowym. Większe wymiary sensora sprawiają, że szum jest mniej widoczny, natomiast stabilizacja obrazu w obu obiektywach pozwala na wydłużenie czasu naświetlania bez obawy o poruszenia co ma ogromne znaczenie podczas fotografowania w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

Iphone X - recenzja użytkowników

Według zadowolonych klientów Ceneo.pl, Iphone X wyróżnia się takimi cechami jak:
wygląd:
funkcjonalność:
czas pracy na baterii:
łatwość obsługi:
Recenzja i opinia pochodzi z porównania flagowych modeli Apple'a: Iphone'a X vs Iphone 8
Iphone X na Ceneo został oceniony na 4.6/5 w 69 opiniach.
Opinia wystawiona 4 miesiące temu przez:
Ogi-Eho'o


Ocena: 5/5

Posiadam ten telefon już 4 miesiąc. Poprzednio używałem i7 oraz Note3. W porównaniu z i7 ekran jest lepszej jakości, kolory żywsze. Aparat dużo lepszej jakości, dźwięk z głośników pierwsza klasa, jakość wykonania - najwyższa. Na uwagę zasługuje także bezpieczeństwo systemu. Nie ma takich przypadków jak w przypadku androida. Do minusów można zaliczyć przede wszystkim cenę. Być może na Świecie jest ona w miarę akceptowalna, natomiast jak na warunki polskie niestety już nie. Ogólnie polecam.

Opinia wystawiona 5 miesiący temu przez:
Anika


Ocena: 5/5

Super fajny , niestety niektóre aplikacje się zacinają i cała komórkę spowalnia , mam nadzieje ze się to poprawi z następna wersja iOs