Recenzja - Samsung s9


Samsungi z serii Galaxy S to od lat jedne z najbardziej rozpoznawalnych urządzeń w świecie  smartfonów. Nie jest to zaskoczeniem dla miłośników urządzeń mobilnych, gdyż Samsung kazdorazowo dba o to by nowo pojawiający się model wyróżniał się spośród innych nowości zastosowaną technologią.

Jasne zdjęcia z realistycznymi detalami


Korzystając ze zwykłego aparatu w smartfonie przy jasnym świetle, szczegóły mogą się zagubić, a zdjęcia stać się niewyraźne. Galaxy S9+ rozpoznaje ilość światła w otaczającym środowisku. Przesłona automatycznie zwęża się do F2.4. Nawet w bardzo jasnym świetle ujęcia nie stracą bogactwa szczegółów i barw.

Wyraźne zdjęcia w nocy


Zrób magiczne zdjęcia po zmroku. Dzięki niebywale jasnemu obiektywowi F1.5 i technologii Super Low Light aparat pobiera odpowiednią ilość światła. Daje Ci to swobodę fotografowania w dosłownie każdych warunkach, nawet tam, gdzie do tej pory światła było za mało.

Uchwyć każdy moment


W Super Slow-mo* możesz nagrywać do 20 segmentów wideo z szybkością 960 klatek na sekundę - cztery razy szybciej od większości smartfonów! Użycie Trybu Auto, powoduje włączenie wykrywania ruchu. Złap ten wyjątkowy moment, gdy tylko poruszający się obiekt wejdzie w kadr. Wykorzystaj tryb manualny i naciśnij przycisk Super Slow-mo, aby zatrzymać chwile, które minęły. Zobaczysz efekty, których nie widać w normalnym trybie oglądania wideo.

Szybko przeniesiesz pliki z aplikacją Smart Switch


Wraz z urządzeniem Samsung Galaxy uzyskasz dostęp do najnowszej aplikacji Smart Switch umożliwiającej szybki transfer plików ze starego urządzenia. Przeniesiesz ulubione mp3, wideo, kontakty, zdjęcia, wiadomości, a nawet ustawienia alarmu oraz sieci Wi-Fi. Smart Switch działa na smartfonach z systemem Android, Symbian, iOS* oraz na BlackBerry.

Samsung s9 - recenzje użytkowników

Według zadowolonych klientów Ceneo.pl, Samsung s9 wyróżnia się takimi cechami jak:
wygląd:
funkcjonalność:
czas pracy na baterii:
łatwość obsługi:

Recenzja i opinia pochodzi z porównania flagowych modeli Samsunga: Samsung s8 vs Samsung s9
Samsung s9 na Ceneo został oceniony na 4.7/5 w 28 opiniach.
Opinia wystawiona 2 tygodnie temu przez:
Leszek


Ocena: 5/5

Aparat robi bardzo dobre zdjęcia przy słabym i sztucznym oświetleniu (chociaż żona narzeka czasem na odwzorowanie kolorów), z kolei tryb super slow motion daje radę tylko przy dobrym, dziennym świetle (wątpię, żeby inne telefony sobie lepiej radziły).

Opinia wystawiona 2 tygodnie temu przez:
Damian


Ocena: 5/5

Jakim telefonem jest S9, każdy wie (ja też przed zakupem oglądałem mnóstwo opinii). Mam go 4 dni, więc nic nowego nie napiszę. Bateria trzyma podobnie jak Note8 żony (może trochę dłużej), nie jest tak toporny jak tamten i dobrze leży w dłoni (ja przy moich wielkich łapskach bez problemu obsługuję jedną ręką), w etui Spigen Tough Armor - rewelacja, całość na prawdę daje wrażenie solidnego zestawu. Rozważałem S9+, ale z uwagi na planowane władowanie go w mocniejsze etui, zrezygnowałem (byłby dużo za duży - ale co kto lubi). Podpinam go do Phantoma 3 i obraz super, widać wszystkie szczegóły nawet z dużej wysokości - nie ustępuje Note8. Reszta w internetach.