Data modyfikacji:

Ceneo z nową kampanią reklamową

Ceneo.pl - porównywarka numer 1 w Europie, ruszyła z kampanią video, która nawiązuje do zbliżających się wielkich emocji sportowych.

Spot jest nakręcony w formie energicznego klipu, w którym młodzi bohaterowie uprawiają sport, kibicują ulubionym zawodnikom i jednocześnie, w prosty sposób dokonują przemyślanych zakupów za pośrednictwem Ceneo.pl. Dodatkowo, w rytm piosenki Hey Buko – Vibe-N, w spocie pojawiają się hity produktowe w kategoriach: RTV / AGD, kosmetyki, rozrywka. Przewidziane formaty zakładają 30 i 6 sekundowe spoty, które będą emitowane w Internecie (m.in. Facebook, YouTube, CDA, sport.tvp.pl) do 15 lipca 2021. Za kreację spotów odpowiada agencja Upside.

Nowa kampania jest kontynuacją koncepcji kreatywnej „Cenię sobie…” z poprzednich lat, dzięki której widzowie poznają główne korzyści wynikające z używania Ceneo.pl. – Założeniem kampanii jest uświadomienie Polakom, że dzięki funkcjonalnościom Ceneo.pl zakupy online mogą robić bezpiecznie, szybko i w najkorzystniejszej cenie, jednocześnie nie odrywając się od realizowania swoich pasji sportowych  – powiedziała Katarzyna Jędrachowicz, rzecznik Ceneo.