Data modyfikacji:

Dzień Darmowej Wysyłki 2023. Idealny moment na świąteczne zakupy

4 grudnia 2023 roku wraca coroczna akcja Ceneo.pl, czyli Dzień Darmowej Wysyłki! W sklepach, które biorą udział w akcji, nie będziecie musieli płacić za przesyłkę. Sprawdźcie szczegóły dotyczące Dnia Darmowej Wysyłki 2023!
dzień darmowej wysyłki 2023

Szukając oszczędności, z pewnością warto spojrzeć w stronę zakupów online. Zwłaszcza jeżeli mówimy o planowaniu kupna świątecznych prezentów. Te w internecie potrafią być o kilkadziesiąt, a nawet o kilkaset złotych tańsze niż w sklepach stacjonarnych. Wszystko jednak zależy to od branży. Oszczędności na cenie produktu to przede wszystkim zakupy sprzętu AGD lub urządzeń elektronicznych.

Gdy przyjrzymy się tańszym produktom, trzeba zawsze zwrócić uwagę na koszty wysyłki. Często stanowią one spory procent ostatecznej kwoty, którą zapłacimy. Taka sytuacja może zniechęcić do zakupów online. Jest jednak prosty sposób, aby uniknąć płatności za wysyłkę. Wystarczy 4 grudnia zrobić zakupy w serwisie Ceneo.pl i skorzystać z ofert sklepów biorących udział w Dzień Darmowej Wysyłki. Wtedy za przesyłkę nie zapłacimy nic. Należy tylko spełnić kilka warunków.

Co trzeba zrobić, aby nie płacić za wysyłkę?

Przede wszystkim powinniśmy wybrać odpowiedni sklep. Tych jest naprawdę dużo. Wszystkie sklepy, które biorą udział w akcji, znajdziecie na stronie internetowej Dnia Darmowej Wysyłki. Warto ją odwiedzić, aby nie pogubić się wśród ofert kilkuset sklepów. Na stronie akcji są one czytelnie podzielone na kategorie.

Zastanawiacie się jeszcze, gdzie tkwi haczyk? Jak każda akcja, Dzień Darmowej Wysyłki ma również swoje zasady. Przede wszystkim musicie złożyć zamówienie 4 grudnia między 00:01 a 23:59. Najłatwiej będzie, jeśli złożycie je bezpośrednio na Ceneo.pl. Sklepy zobowiązały się jednak, że darmowa wysyłka będzie obowiązywać również na ich stronach. Akcja obowiązuje na wszystkie formy wysyłki, które oferuje sklep. Cena będzie wynosić 0 złotych, niezależnie, czy zdecydujesz się na kuriera czy tradycyjną pocztę.

Czy sklep dostarczy za darmo wszystkie produkty ze swojego asortymentu? Aby uniknąć sytuacji, w której koszt wysyłki opłaconej przez sklep byłby wielokrotnie wyższy od kosztu zakupionego produktu, sklepy mogą wprowadzić minimalny limit zakupów.

4 grudnia 2023 korzystajcie z darmowej wysyłki, a już teraz wejdźcie na stronę akcji i sprawdźcie, które sklepy warto odwiedzić, aby cieszyć się jeszcze tańszymi zakupami.

Autor: Redakcja Ceneo