Data modyfikacji:

Czy warto wybrać oczyszczacz powietrza Hoover H-Purifier 700?

Każdemu zależy na zakupie takiego sprzętu, który spełni nasze wymogi, a przy tym będzie atrakcyjny cenowo. Jak wiemy, nie ma produktu idealnego, za dobrą jakością musi stać adekwatna do tego cena. Czy warto kupić oczyszczacz powietrza Hoover H-Purifier 700?
Hoover - H - Purifier - 700
Model ten jest niebywale oryginalny, jeśli chodzi o jego wygląd – kupimy go w dwóch wariantach kolorystycznych: biało-popielatej oraz szaro-grafitowej. Swoim designem z łatwością wpasuje się praktycznie w każde wnętrze. Niekwestionowanym plusem urządzenia jest jego wygodne przenoszenie za pomocą chowanych podchwytów.
Hoover H-Purifier 700 to produkt dwa w jednym – zarówno oczyszcza powietrze, jak i je nawilża. Jeżeli chodzi o oczyszczanie, to sprzęt wyposażony jest w zintegrowany, cylindryczny filtr powietrza, w którego skład wchodzą:
  • filtr wstępny- oczyszcza powietrze z kurzu, sierści oraz większych zanieczyszczeń;
  • filtr HEPA – wychwytuje pyły zawieszone PM 1,0, PM 2,5, PM 10 oraz pozostałe alergeny, w tym wiele bakterii i wirusów;
  • filtr węglowy – wchłania szkodliwe gazy, takie jak formaldehydy, a także eliminuje brzydkie zapachy.
Zintegrowane filtry mają tylu zwolenników, co przeciwników. Z jednej strony są wygodniejsze, bo wymieniamy tylko jeden element. Z drugiej zaś strony takie rozwiązanie jest mniej ekonomiczne, bowiem filtry zużywają się w różnym tempie. Warto wspomnieć, że urządzenie posiada trzy tryby oczyszczania powietrza – turbo, automatyczny oraz nocny. Nie ma tutaj możliwości regulacji prędkości, co dla niektórych może okazać się minusem.
Jeżeli chodzi zaś o nawilżanie powietrza, to możemy wybrać je na poziomie 40,55 procent lub 70 procent. Jednak zbiornik na wodę ma tylko litrową pojemność, co w praktyce oznacza konieczność częstego napełniania. Urządzenie posiada rozbudowaną aplikację mobilną, która pozwala monitorować stan nawilżenia powietrza w naszym domu.
Produkt ten ma zarówno mnóstwo plusów, jak i minusów. Cena oczyszczacza powietrza waha się granicach od 1750 złotych do prawie 2350 złotych. Czy to dużo jak na takiej jakości sprzęt? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami.
Zdjęcie: Envato Elements
Karolina Grad
Karolina Grad

Książki, muzyka i nowinki technologiczne – to jest to, co daje mi energię bardziej niż poranna kawa! Oprócz tego lubię rysować i tworzyć, a jeśli wystarczy mi dnia, wychodzę na spacer i zabieram ze sobą aparat!