Data modyfikacji:

Multisportowy zegarek – Garmin Fenix 6 Pro. Zwróć na niego uwagę podczas Black Friday 2022

Garmin Fenix 6 Pro to wyjątkowy, multisportowy zegarek, który stworzono na podstawie doświadczeń prawdziwych odkrywców. Dedykowany jest wszystkim użytkownikom, którzy chcą przekraczać nieustannie swoje możliwości. Fenix 6 Pro wyróżnia się wytrzymałością i trybem always on – zawsze włączonym wyświetlaczem z przekątną 1,3 cala. Już teraz na Black Friday dostępnych jest wiele atrakcyjnych promocji na ten model zegarka. Dzięki temu każdy może skorzystać z wyjątkowych funkcji zegarka!

Jakie opcje przy ćwiczeniach daje Garmin Fenix 6 Pro?

Garmin Fenix 6 Pro ma fabrycznie załadowane mapy TopoActive Europe, dlatego można z niego korzystać w każdym miejscu na ziemi. Nie trzeba też ładować jego baterii każdej nocy. Funkcja Power Manager daje możliwość ładowania zegarka raz na kilka tygodni. Taki gadżet pozwala ćwiczyć mądrze i efektywnie.
Wyniki treningu podnoszą takie technologie, jak PacePro, ClimbPro i wbudowane aplikacje sportowe zarezerwowane dla użytkowników, którzy biegają, pływają czy jeżdżą na rowerze. PacePro jest pierwszą funkcją pomagającą utrzymywać określone tempo w trakcie biegu. Jest to możliwe dzięki nawigacji dopasowanej do nachylenia terenu. Dzięki funkcji ClimbPro, właściciel zegarka może w rzeczywistym czasie otrzymywać informacje o zbliżających się podjazdach czy niebezpiecznym nachyleniu terenu. Gdy trening dobiegnie końca, wtedy zegarek wyświetla zaawansowane dane treningowe. Dotyczą one m.in. dynamiki biegu czy wskazówki związane z regeneracją.

Jakie funkcje oferuje Garmin Fenix 6 Pro?

Garmin Fenix 6 Pro na bieżąco mierzy tętno bez potrzeby używania paska z czujnikiem tętna. Ten model zegarka mierzy tętno z nadgarstka za pomocą ulepszonej technologii, jaką jest optyczny pomiar tętna. Polega na mierzeniu intensywności ćwiczeń fitness i zmienności tętna. Dzięki temu urządzenie oblicza poziom natężenia wysiłku.
Na uwagę zasługuje też czujnik pulsoksymetru, który korzysta ze śledzenia aklimatyzacji wysokościowej oraz monitorowania snu wiązką światła na nadgarstku użytkownika. W efekcie określa stopień absorpcji tlenu przez ciało. Producenci zadbali również o bezpieczeństwo swoich Klientów. Garmin 6 Pro ma przydatną funkcję wykrywania pomocy i niebezpiecznych zdarzeń. Wtedy przesyła dane o lokalizacji do alarmowych kontaktów.
Dużym ułatwieniem dla użytkownika może okazać się też funkcja map Europy TopoActive. Dzięki niej można mieć pewność, że zawsze trafi się do zamierzonego celu. Zegarek wysyła wskazówki krok po kroku, które informują np. o najbliższym zakręcie. Opcja Trendline to z kolei przydatne narzędzie do wyznaczania popularnych tras i znajdowania najlepszych lokalnych szlaków.
Producenci nie zapomnieli też o miłośnikach muzyki. Fenix 6 Pro pozwala zapisać do 2000 utworów lub korzystać z fabrycznych aplikacji do przesyłania strumieniowego w zgodnych serwisach – Spotify czy Deezer. Co więcej, muzyki można słuchać przez słuchawki z Bluetooth.

Płatności Garmin Pay – niezależność w każdym miejscu

Garmin Fenix 6 Pro to też wygodna opcja korzystania z bezprzewodowych płatności. Wystarczy tylko przyłożyć nadgarstek, na którym umieszczono wcześniej zegarek do terminala płatniczego. Garmin Pay jest kompatybilne z kartami kredytowymi i płatniczymi większości banków. Gdy karta zostanie dodana do portfela Garmin Pay, można korzystać z wszystkich funkcji fizycznej karty. Nie ma natomiast potrzeby noszenia przy sobie portfela czy pieniędzy!
Karolina Grad
Karolina Grad

Książki, muzyka i nowinki technologiczne – to jest to, co daje mi energię bardziej niż poranna kawa! Oprócz tego lubię rysować i tworzyć, a jeśli wystarczy mi dnia, wychodzę na spacer i zabieram ze sobą aparat!