Data modyfikacji:

Jabra stworzyła nowe słuchawki – komfort pracy gwarantowany!

Jabra to firma, która niewątpliwie wiedzie prym na rynku biurowych rozwiązań audio. Niedawno wprowadziła do swojej oferty nowy model słuchawek Jabra Connect 5t. Jest to produkt stworzony z myślą o osobach pracujących zdalnie w sprzedaży detalicznej.
Jabra Connect 5t
O koronawirusie słyszymy już coraz mniej, jednak niektóre rozwiązania wdrożone podczas trwania pandemii przyjęły się i zostały na dłużej. Przykładem jest tutaj praca zdalna, która nadal funkcjonuje całkiem dobrze. Aby móc ją rzetelnie wykonywać, niezbędne jest posiadanie profesjonalnych narzędzi. W związku z tym firma Jabra stworzyła słuchawki przeznaczone dla osób pracujących w domu. Czym charakteryzuje się to urządzenie?
Między innymi aktywnie redukuje hałas oraz szum powodowany między innymi przez wiatr, dzięki czemu użytkownicy mogą przeprowadzać rozmowy bez żadnych zakłóceń. Ponadto zastosowanie technologii sześciu mikrofonów umożliwia uzyskanie wyrazistego dźwięku wysokiej jakości. Ulepsza go dodatkowo kodek SBC, AAC oraz Qualcomm aptX.
Warto również wspomnieć, że słuchawki potrafią zachować połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie. Przykładem może być tutaj smartfon oraz laptop – wszystko za sprawą funkcji Bluetooth Multipoint. Natomiast dzięki funkcji Google Fast Pair w systemie Android oraz Microsoft Swift Pair w systemie Windows możemy z łatwością przełączać urządzenia.
Ponadto użytkownicy mogą uzyskać aż do siedmiu godzin pracy słuchawek na jednym naładowaniu. Z dołączonym etui i podkładką do bezprzewodowego ładowania z certyfikatem Qi urządzenie może pracować łącznie aż do 28 godzin.
Wszyscy wiemy, jak uciążliwa jest praca, w której musimy wykonać ważny telefon, a szumy wokół osoby sprawiają, że kompletnie jej nie słyszymy. Dlatego też firma Jabra stworzyła produkt idealny do pracy zdalnej w domu. Koszt urządzenia to około 799 złotych.
Zdjęcie: Materiały producenta
Karolina Grad
Karolina Grad

Książki, muzyka i nowinki technologiczne – to jest to, co daje mi energię bardziej niż poranna kawa! Oprócz tego lubię rysować i tworzyć, a jeśli wystarczy mi dnia, wychodzę na spacer i zabieram ze sobą aparat!