Data modyfikacji:

Nova H1 – bezprzewodowe słuchawki-kolczyki z prawdziwymi perłami

Firma Nova przedstawiła interesujący produkt dla kobiet poszukujących eleganckich słuchawek, które będą wyglądać równie dobrze na siłowni, jak i podczas służbowych spotkań lub biznesowych koktajli. Bezprzewodowe urządzenie o nazwie Nova H1 zakłada się jak zwykłe klipsy lub kolczyki (do wyboru), a dzięki złotej lub srebrnej obudowie oraz prawdziwych perłach, na pierwszy rzut oka trudno powiedzieć, że mamy do czynienia z elektronicznym gadżetem.
Urządzenie jest całkowicie otwarte, oznacza to, że do kanału ucha nie wkładamy słuchawki. Muzyka jest tutaj transportowana dzięki technologi kierunkowego dźwięku i przewodzenia powietrznego, drgania są więc wysyłane drobnym strumieniem bezpośrednio do ucha wewnętrznego użytkowniczki. Oznacza to, że właścicielka Nova H1 cały nie jest odcięta od odgłosów otoczenia, może prowadzić normalne rozmowy równocześnie dyskretnie ciesząc się podkładem z ulubionych piosenek.
Słuchawki wyposażone są w cztery mikrofony, przycisk kontrolny, a także specjalne etui ładujące przypominające tradycyjne pudełko na biżuterię. Na pełnej baterii pracować będą do 3,5 godziny. Rozmowy można natomiast prowadzić nieprzerwanie przez około 2 godziny. Waga każdej słuchawki to 7,7 gramów. Sugerowana cena pozłacanego modelu to 695 euro (ok. 3260 złotych), za posrebrzany zapłacimy 595 euro (ok. 2800 złotych).