Data modyfikacji:

Nowa jakość na Ceneo – do oznaczenia Zaufane Opinie dołączyła odznaka Solidnego Sprzedawcy!

Zaufane Opinie pozakupowe to niewątpliwie coś, co wyróżnia Ceneo na rynku. Żeby jeszcze bardziej ułatwiać konsumentom podjęcie przemyślanej decyzji zakupowej, platforma uruchomiła dodatkową odznakę – Solidnego Sprzedawcy. 

Odznakę Solidnego Sprzedawcy zdobywają sklepy, które imponują wzorową obsługą klienta i zdobywają uznanie wśród swoich kupujących. Wyróżnienie to jest przyznawane jedynie tym sklepom, które w ciągu ostatnich 30 dni otrzymały co najmniej 30 Zaufanych Opinii, z czego 90% musi być pozytywnych, a średnia ocena wynosić 4,5 lub więcej.

Aktywnie działa również odznaka Zaufanych Opinii. Potwierdza ona, że wszystkie opinie o sklepie, produkcie i dostawcy pochodzą z ankiety pozakupowej wysyłanej po zakończeniu transakcji, gdy kupujący dostanie produkt. Żeby ją otrzymać wystarczy przystąpić do Programu Zaufane Opinie - aktywować narzędzie zgodnie z instrukcją i przekazywać co najmniej jedną transakcję w ciągu 30 dni.

Dane Ceneo pokazują, że aż 93% klientów opiera swoje zakupowe decyzje na opinii innych kupujących. Dlatego dbanie o wysoką jakość usług i pozytywny wizerunek w sieci przekłada się bezpośrednio na wzrost sprzedaży.

Pozytywne opinie i wysokie oceny można również wykorzystać na stronie internetowej swojego sklepu – dzięki darmowemu Widgetowi. To praktyczne narzędzie pozwoli pokazać kupującym, że zakupy w Twoim sklepie są bezpieczne i godne zaufania.

Dołącz do grona zaufanych sklepów już teraz i zadbaj o swój pozytywny wizerunek w sieci!

Więcej informacji na stronie: https://biznes.ceneo.pl/zaufane-opinie
solidny sprzedawca
Autor: Redakcja Ceneo