Profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne w technologii atramentowej

Sprawdź nowe urządzenie wielofunkcyjne marki Brother. Urządzenie wielkoformatowe, które jest zarówno kompaktowe, jak i wielofunkcyjne, zostało stworzone z myślą o firmach, które potrzebują wszechstronnego rozwiązania do wykonywania wielu zadań. To sprzęt, który umożliwia drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie, a dodatkowo oferuje możliwość drukowania na długich rolkach papieru.
drukarka
Model MFC-J6959DW zapewnia najwyższej jakości drukowanie i skanowanie w formacie A3 oraz A4 i możliwość drukowania na papierze w rolce. Pozwala na łatwy druk banerów, plakatów, zdjęć panoramicznych i promocyjnych oznakowań, a następnie przycinanie do wymaganej długości za pomocą automatycznego noża.

Specyfikacja:

  • Łączność przewodowa Fast Ethernet
  • Sieć bezprzewodowa 2.4 GHz z funkcją Wi-Fi Direct i chronioną konfiguracją sieci Wi-Fi (WPS)
  • Funkcje zabezpieczeń dla firm w standardzie
  • Zaawansowana technologia głowic drukujących nowej generacji
  • Wytrzymała i trwała konstrukcja
  • Szybkie, automatyczne skanowanie dwustronne formatu A4 z prędkością do 36 ipm w trybie monochromatycznym i kolorowym
  • Opcjonalne wysokowydajne tusze umożliwiają drukowanie do 6000 stron w czerni i 5000 stron w kolorze

Zorientowane na ekologię

Urządzenie MFC-J6959DW zostało specjalnie opracowane z myślą o firmach poszukujących wielofunkcyjnego modelu A3 o niskim zużyciu energii. Dzięki brakowi konieczności wcześniejszego rozgrzewania wewnętrznych komponentów, nie tylko zużywa mniej energii, ale również oferuje bardzo krótki czas oczekiwania na pierwszą wydrukowaną stronę (poniżej 5 sekund) przy prędkości drukowania do 30 obr./min. To wszystko przy zachowaniu najwyższej jakości wydruków.

Stworzone z myślą o efektywności

Urządzenie MFC-J6959DW oferuje liczne zaawansowane funkcje biznesowe, w tym szybkie i bezpieczne drukowanie z telefonu za pomocą technologii zbliżeniowej (NFC). Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, łatwo możesz dostosować ustawienia szybkiego skanowania, umożliwiając bezpośrednie skanowanie do ulubionych aplikacji biurowych. Ponadto, kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 8,8 cm wyświetla informacje o liczbie dostępnych stron do wydrukowania, co pozwala śledzić zużycie atramentu.
Autor: Informacja prasowa