Data modyfikacji:

Promocje na sprzęt RTV i AGD na Dzień Singla 2022

Dzień Singla przypada na 11 listopada 2022 roku. To dobry moment na zrobienie świątecznych zakupów lub małą rozgrzewkę przed Black Friday. Zobacz, na czym polega Dzień Singla i na jakie promocje na sprzęt RTV i AGD do domu możesz liczyć.

przeceny

Czym jest Dzień Singla?

Święto zostało zapoczątkowane w Chinach w 1993 roku jako alternatywa dla Walentynek. W 2009 roku serwis Alibaba wykorzystał ten dzień do stworzenia promocji na swoje produkty. Z czasem Dzień Singla zawitał też na inne kontynenty i kraje, w tym także do Polski. W tym roku również możemy liczyć na przeceny.

Kiedy jest Dzień Singla?

Dzień Singla 2022 tradycyjnie przypada na 11 listopada. Jednak promocje mogą pojawić się na kilka dni wcześniej. Dlatego koniecznie sprawdzaj ofert na Ceneo.pl, aby być na bieżąco z najlepszymi promocjami.

Sprzęt RTV podczas Dnia Singla

Podobnie jak w wypadku Czarnego Piątku również podczas Dnia Singla możemy liczyć na promocje na sprzęt RTV. Marzysz o nowym telewizorze do oglądania filmów lub seriali? A może szukasz sprzętu, który podłączysz do swojej konsoli. Podczas Dnia Singla sprawdź ofertę na telewizory Full HF czy 4K. Sklepy na pewno przygotują jakąś gratkę.

Do nowego telewizora warto kupić głośniki, dzięki którym stworzysz prawdziwe kino w domowym zaciszu.

Graczy zainteresuje na pewno oferta słuchawek nausznych. Z kolei sportowcy powinni obserwować promocje na lekkie słuchawki douszne.

Sprzęt AGD. Promocje na Dzień Singla

Jesteś w trakcie urządzania mieszkania? A może akurat zepsuł się ekspres do kawy czy czajnik elektryczny? Koniecznie sprawdzaj więc oferty na sprzęt AGD podczas Dnia Singla. Jakie produkty będą przecenione?

Wszyscy miłośnicy czarnego napoju powinni zwrócić oczy na przeceny ekspresów do kawy. Ekspres ciśnieniowy, kapsułkowy czy przelewowy – najlepsi producenci na pewno przygotują atrakcyjne oferty.

Dzień Singla to także dobry moment na zakup nowej pralki czy lodówki. Także tutaj możemy liczyć na ciekawe oferty.

Dzień Singla z Ceneo.pl

Gdzie szukać promocji podczas Dnia Singla? Wejdź na Ceneo.pl. Dzięki historii cen szybko zweryfikujesz autentyczność promocji, porównując ceny sprzed Dnia Singla i w trakcie jego trwania. Intuicyjne filtry pozwolą ci na znalezienie wymarzonego produktu, a opinie innych użytkowników oraz porównanie cen w różnych sklepach pomogą w podjęciu decyzji.