Data modyfikacji:

To już 16 urodziny Ceneo! Czas na garść prezentów

Serwis Ceneo już od 16 lat pomaga Polakom w zakupach internetowych, a że z każdym rokiem jest coraz większy, to są powody do świętowania. Przy tej okazji Ceneo pamięta o swoich użytkownikach, dla których przygotowano konkurs z łączną pulą nagród o wartości aż 10 tys. złotych!
16 urodziny ceneo
Ceneo oficjalnie wystartowało 14 lutego 2005 roku we Wrocławiu (gdzie do dziś mieści się główna siedziba firmy), by po 16 latach stać się największą porównywarką cen w Europie. Serwis filtruje oferty tysięcy sklepów, aby wyświetlić produkty najlepiej dopasowane do oczekiwań internautów: zgodne z ważnymi dla nich parametrami, w najlepszej cenie, z preferowanym rodzajem dostawy i od wiarygodnych sprzedawców.
Serwis każdego miesiąca odwiedza przeszło 23 miliony użytkowników (to ponad 13 miast wielkości Warszawy). W bazie serwisu jest aż 30 mln ofert, które prowadzą do tysięcy sklepów! Rekordowy był rok 2020, kiedy to serwis przekroczył magiczny próg miliarda wizyt.

Ceneo to nie tylko zbiór ofert, to także świetna baza danych przydatnych przed dokonaniem zakupu. Co ważne, serwis weryfikuje wiarygodność wszystkich sprzedawców, z którymi współpracuje.

21 milionów opinii pozwala wybrać najlepszy produkt, zakupić w najbardziej zaufanym sklepie i także zamówić przez najbardziej dopasowaną formę dostawy. Nic więc dziwnego, że co 8 transakcja w polskim internecie odbywa się właśnie za pośrednictwem Ceneo.

Szesnaste urodziny będą świętowane przez ponad 260 pracowników, którzy każdego dnia pracują, aby wasze internetowe zakupy były tańsze, bezpieczne i przede wszystkim łatwiejsze.
Nie ma urodzin bez prezentów! Tym razem to jednak solenizant wcieli się w obdarowującego. Na specjalnej stronie został przygotowany urodzinowy konkurs dla użytkowników serwisu. Wystarczy odpowiedzieć na cztery zamknięte pytania dotyczące funkcjonalności serwisu oraz wykazać się kreatywnością przy pytaniu numer pięć. Uczestnicy konkursu będą musieli dokończyć zdanie „Cenię sobie Ceneo za…”. Nagrody trafią do tych osób, które odpowiedzą poprawnie na zadane pytania oraz w najciekawszy sposób rozwiną zdanie dotyczące serwisu.

A co można wygrać? Łączna pula nagród to 10 tys. złotych. Zwycięzcy otrzymają karty podarunkowe do wykorzystania w serwisie Ceneo.pl o wartości 1000 zł. Przewidziane są również upominki w postaci kart o wartości 500 i 200 zł. Pamiętajcie jednak, że nie macie zbyt wiele czasu. Konkurs rozpoczyna się 12 lutego i trwa do 14 lutego! Szczegóły (w tym regulamin) znajdziecie na stronie konkursu: Urodziny Ceneo.