Data publikacji:

Termometr bezdotykowy – ranking najlepszych termometrów

Termometr bezdotykowy to świetne rozwiązanie dla rodziców najmniejszych dzieci. Tradycyjne termometry z rtęcią już dawno odeszły do lamusa. Przyrządy tego typu nie tylko były niewygodne w stosowaniu, ale także w razie stłuczenia – niebezpieczne. Jak wybrać termometr bezdotykowy – ranking termometrów pomoże ci w podjęciu decyzji.

Termometr bezdotykowy – ranking termometrów dla dzieci i dorosłych

Termometry bezdotykowe są coraz częściej wybierane. Nie tylko są bardzo wygodne i latwe w obsłudze, ale również dokładne. Zobacz, jaki będzie najlepszy termometr bezdotykowy.

  1. BRAUN BNT400
  2. Medivon Termometr
  3. Microlife NC 150

Dobry termometr bezdotykowy – jaki termometr bezdotykowy wybrać?

Dobry termometr bezdotykowy powinien znaleźć się w apteczce każdego rodzica. Jeśli nie wiesz, jaki termometr bezdotykowy dla dzieci wybrać, nie szukaj dalej. W rankingu najlepszych termometrów bezdotykowych znajdziesz najważniejsze informacje o termometrach bezdotykowych dla dzieci.

Przy użyciu elektronicznego termometru na podczerwień z łatwością sprawdzisz temperaturę ciała malucha. Ważną zaletą termometru tego typu jest fakt, że możesz nim wykonywać pomiary także innych rzeczy, np. wody w wanience lub mleka. Podczerwień sprawia, że zawsze otrzymasz dokładny pomiar temperatury na czole lub w uchu.

Najlepsze termometry bezdotykowe – ranking

Jeżeli szukasz dobrego termometra bezdotykowego dla dzieci czy dorosłych, zobacz przygotowane przez nas propozycje.

Braun BNT400 – termometr dotykowy i bezdotykowy w jednym

Jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. Braun to producent, który od zawsze kojarzony jest z najwyższą jakością i niezawodnością. Tak jest też w tym przypadku.

Wybierając produkty tej marki, masz gwarancję niezawodności działania i wytrzymałości na lata. Termometr Braun BNT400 został wyposażony w unikalną technologię Age Precision, która łączy funkcje pomiaru zarówno bezdotykowego, jak i dotykowego. Dzięki temu wyeliminujesz wszystkie wątpliwości podczas pomiaru temperatury.

Termometr Braun wyróżnia niezwykle wrażliwy czujnik, który wychwytuje dwa razy więcej ciepła emitowanego przez ciało niż tradycyjne przyrządy. Zatroskanych rodziców ucieszy fakt, że specjalny czujnik sygnalizuje prawidłową pozycję termometru.

Kup termometr bezdotykowy dla dzieci Braun i ciesz się precyzyjnym wynikiem w mniej niż dwie sekundy. To idealny termometr bezdotykowy dla niemowlaka.

Medivon Termometr – termometr bezdotykowy na pierwszą gorączkę

Kolejny bestseller wśród rodziców najmniejszych dzieci. Termometr bezdotykowy Medivon to optymalne połączenie atrakcyjnej ceny i niezawodności działania.

Chcesz kupić pierwszy termometr bezdotykowy dla swojego dziecka? Urządzenie Medivon to najlepsze rozwiązanie dla rodziców, którzy nie chcą przepłacać. Co ważne, termometr Medivon jest niezwykle cichy podczas działania – nie zakłóci snu twojego dziecka.

Funkcjonalny produkt sprawi, że odczyt temperatury ciała twojego dziecka przestanie być problemem. Gdy temperatura ciała przekracza 38 stopni Celsjusza, termometr wydaje z siebie charakterystyczny dźwięk.

Medivon Termometr pozwala na pomiary temperatury nie tylko ciała, ale także przedmiotów. Możesz ustawić dogodne dla siebie skalę temperatury – stopnie Celsjusza lub Farenheita. Co ważne, termometr posiada pamięć zapisu ostatnich 32 pomiarów. Ta funkcja sprawdzi się w przypadku najbardziej chorowitych dzieci.

Microlife NC 150 – termometr bezdotykowy dla wymagających rodziców

Bestseller w rankingu bezdotykowych termometrów. W ofercie producenta znajdziesz kilka rodzajów termometrów bezdotykowych. Wybierz ten, który najlepiej wpisze się w potrzeby twojej rodziny.

Jak mierzyć temperaturę za pomocą termometru bezdotykowego? Urządzenie automatycznie wykonuje pomiar w odległości około 5 centymetrów od obiektu. W przypadku termometrów Microlife sprawę ułatwia wbudowana lampka samokontroli z tyłu, która pokazuje, czy urządzenie znajduje się w odpowiedniej odległości.

Autorka: Patrycja Hendzel