Data modyfikacji:

Wybierz z Ceneo Zaufany Sklep 2021 roku. Głosowanie z nagrodami!

Już 14 października serwis Ceneo.pl ogłosi tegoroczny Ranking Zaufanych Sklepów. Tytuły zostaną przyznane markom, które przez mijający rok uczciwie pracowały na zaufanie kupujących w Internecie. Zwycięzcę w jednej z 15 kategorii w ramach internetowego głosowania wybiorą internauci.
zaufane sklepy 2021
Przedstawiciele Ceneo zachęcają swoich użytkowników i kupujących w sieci, by wskazywali, który sklep ich zdaniem zasługuje na tytuł Zaufanego Sklepu 2021 roku w kategorii Wybór Użytkownika. To jedyna kategoria, w której sklepy oceniane są w internetowym głosowaniu.

Od 12 lat siłą Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo.pl są Zaufane Opinie – czyli ankiety w których każdego roku miliony użytkowników oceniają sklepy, produkty i dostawców tylko po zrealizowanej transakcji. Z analiz Ceneo.pl wynika, że opinie o sklepach i produktach to wciąż jeden z najważniejszych czynników zakupowych wśród klientów sklepów internetowych. Polacy nie tylko chętniej dzielą się swoimi opiniami na temat marek i usług, ale szukają też sprawdzonych komentarzy, które coraz trudniej znaleźć w gąszczu płatnych wpisów na forach internetowych i w mediach społecznościowych.

Głosowanie z nagrodami

Internauci wybierają swój ulubiony sklep na stronie https://www.ceneo.pl/wydarzenia/zo-wybor-uzytkownikow. Po wskazaniu sklepu, który zasługuje na tytuł w kategorii Wybór Użytkownika należy wykonać zadanie konkursowe. Dzięki temu uczestnik głosowania ma szansę wygrać jedną z Kart Podarunkowych Ceneo.pl o wartości 500 lub 1000 złotych. Łączna wartość nagród wynosi 6000 złotych.

Sklep, który zwyciężył głosami internautów poznamy już 14 października, kiedy ogłoszony zostanie Ranking Zaufanych Sklepów 2021. W tym roku, podobnie jak w 2020, ze względów bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa Gala Zaufanych Sklepów Ceneo.pl zostanie zorganizowana w studiu i będzie transmitowana on-line. Dzięki temu każdy z nas będzie mógł na żywo śledzić wyniki 12. Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl.