Świąteczne prezenty z rabatami – jak kupować taniej?

Według raportu Ceneo, podczas tegorocznych świąt 32% użytkowników planuje wydać od 51-100 zł na jeden prezent. Co 4 osoba chce zmieścić się w kwocie do 200 zł.

Planując świąteczne zakupy, zwłaszcza w dobie wysokiej inflacji, warto szukać oszczędności. Niezwykle pomocna jest tutaj porównywarka cen, na której możemy sprawdzić, kto ma najtaniej oraz przeczytać opinie od osób, które już kupiły dany produkt. Na Ceneo można znaleźć i porównać oferty z wielu miejsc – w tym Allegro, Amazon czy Shopee i wybrać najlepszą. Grudzień to również czas świątecznych promocji, których w internecie nie brakuje. Weryfikacja ofert i korzystanie z rabatów z pewnością pozwoli nam wiele zaoszczędzić.

kalendarz adwentowy ceneo

Zniżkowy Kalendarz Adwentowy – wyczekuj Świąt i ciesz się rabatami

Żeby umilić klientom świąteczne przygotowania, już od 1 grudnia na stronie Ceneo można znaleźć wyjątkowy, wirtualny Kalendarz Adwentowy!

Codziennie od godziny 8:00, użytkownicy mają możliwość odkrycia nowego atrakcyjnego prezentu w postaci zniżki na zakupy. Wysokość rabatów na kuponach wynosi do 60 zł i obejmują one produkty z różnych kategorii, oznaczone przyciskiem „Kup Teraz”. Warto sprawdzać Kalendarz codziennie i łapać najlepsze oferty!

Świąteczne zakupy z rabatami są jeszcze prostsze dzięki opcji szybkich płatności. Wybierając płatność przez PayU, można skorzystać z odroczonych form płatności. Dzięki temu możemy dokonać zakupu wybranego produktu, odroczyć jego płatność i zapłacić za niego do 30 dni – bez żadnych dodatkowych kosztów.

Żeby skorzystać z wirtualnego Kalendarza Adwentowego wystarczy wejść na stronę Ceneo.pl i być zalogowanym na swoje konto. Rabat zostanie naliczony po wpisaniu w koszyku kodu widocznego na kuponie. Akcja potrwa aż do 24 grudnia, a liczba kuponów jest ograniczona.

Przegapiłeś Black Friday? Nic straconego! Skorzystaj z Dnia Darmowej Wysyłki

Listopad i grudzień to z pewnością miesiące wzmożonych zakupów online. Black Friday oraz Cyber Monday to świetne okazje na kupienie upatrzonych przedmiotów lub świątecznych prezentów dla bliskich. Co jednak wtedy, kiedy pomysł na idealny prezent pojawił się już po listopadowych promocjach? Z pomocą przychodzi Dzień Darmowej Wysyłki!

5 grudnia możemy skorzystać z ofert tysięcy sklepów i nie płacić za dostawę. Dotyczy to wszystkich form transportu, dlatego nie ma znaczenia czy wybierzemy przesyłkę kurierską, do paczkomatu lub odbiór w punkcie.

Cena dostaw jest szczególnie dotkliwa w przypadku zamawiania tańszych produktów. Może ona wtedy stanowić znaczną część całkowitego kosztu zamówienia. Dzień Darmowej Wysyłki jest więc idealną okazją, żeby kupić upatrzone przedmioty i jednocześnie oszczędzić.

Opcja ta dotyczy oferty sklepów, które biorą udział w akcji Ceneo. Kupujący mogą skorzystać z szerokiego asortymentu, płacąc tylko za sam produkt – bez względu na rozmiar paczki, adres czy rodzaj dostawy.

Autor: Redakcja Ceneo