Data publikacji:

5. rocznica ślubu – prezent dla męża. Jaki prezent dla męża na 5. rocznicę ślubu wybrać?

5. rocznica ślubu, czyli drewniana, to już pewien bagaż doświadczeń i zachwiań, ale jednocześnie też wiele dokonanych wspólnie działań, które umocniły związek i umożliwiły jeszcze większe zacieśnienie więzi. Drewniany jubileusz to doskonała okazja do podarowania małżonkowi wyjątkowego i oryginalnego prezentu. Co zrobić, aby był trwały, nietuzinkowy i przypominał w przyszłości o tym niezwykłym wydarzeniu, jakim jest 5.. rocznica ślubu? Prezent dla męża wybrany spośród poniższych propozycji na pewno będzie strzałem w dziesiątkę!
5. rocznica ślubu – prezent dla męża.

Prezent dla męża na 5. rocznicę ślubu – co wybrać? Jak szukać?

Warto zastanowić się, co kupić mężowi na 5. rocznicę ślubu, jakiego typu miałby to być prezent i jaki budżet można na niego przeznaczyć. Wśród propozycji może znaleźć się zarówno symboliczna ramka na zdjęcie dla Was wyjątkowe, z którym wiążą się niezapomniane chwile, jak i romantyczny wypad za miasto czy podróż będąca jego spełnieniem marzeń. Oczywiście pomiędzy tymi dwiema propozycjami znajdują się dziesiątki innych, które też będą wyjątkowe i niezbyt drogie, a oryginalne i niepowtarzalne.
Poszukiwania idealnego prezentu na 5. rocznicę ślubu warto oprzeć też o motyw drewna, w odniesieniu do jubileuszu, jakim jest drewniana, czyli 5. rocznica. Będzie to podkreślenie charakteru okazji i po wielu latach z łatwością wskaże, z jakiej okazji prezent został podarowany. Mogą to być również motywy szczególnie ważne dla danej pary lub takie, które lubi małżonek.
Miłośnik motoryzacji, a może pasjonat zwierząt? Dany element w prezencie rocznicowym będzie ukłonem w kierunku jego pasji, poświadczy też o staranności i dbałości żony, której zależało na jak najbardziej spersonalizowanym prezencie. Taki sposób zorganizowania prezentu z pewnością nie zostanie też pominięty przez partnera i wywoła na jego twarzy jeszcze większy uśmiech.

Gadżety personalizowane – prezenty małe i wielkie zarazem!

Wśród szerokiej oferty gadżetów dostępnych na rynku znaleźć można mnóstwo propozycji w różnych przedziałach cenowych. Mogą to być produkty elektroniczne, związane z hobby małżonka, ale też elementy dekoracyjne i przedmioty codziennego użytku.
Nikt nie powiedział też, że idealny prezent na 5. rocznicę ślubu dla męża musi jakkolwiek nawiązywać do tej okazji. Może być to więc smartwatch, nowy telefon, wyszukana dekoracja, obraz, a także coś, co żona wykona sama, wybierając opcję DIY i np. produkt typu decoupage. Własnoręcznie wykonany gadżet z pewnością zostanie doceniony i będzie doskonałą pamiątką rocznicową. Może to być np. rama na zdjęcie wykonana z drewna czy wyjątkowy wiersz w estetycznej oprawie – opcja dla pań kreatywnych.
Ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent dla męża na 5. rocznicę ślubu będzie gadżet w całości spersonalizowany i wykonany na specjalne zamówienie. Może to być zarówno kubek, który stanie się nieodłącznym elementem rozpoczęcia każdego dnia, jak i drewniana taca śniadaniowa z dowolną grafiką lub zdjęciem czy grawerowana teczka albo pióro.
Możliwości jest bardzo wiele, a każda z nich wykonana indywidualnie z rocznicową dedykacją będzie prezentem eleganckim i docenionym przez męża. Ciekawą propozycją będzie też zamówienie wspólnego portretu małżonków, wykonanego przez artystę z dostarczonego zdjęcia lub symboliczne i luksusowe praliny w formie telegramu albo w kształcie serca.

Romantyczny wyjazd we dwoje i spełnienie marzeń

Co na 5. rocznicę ślubu dla męża wybrać, dysponując większym budżetem? Sprawdzonym i niezapomnianym prezentem będzie wyjazd tylko we dwoje. Romantyczny, drewniany pensjonat w górach, klimatyczny nadmorski resort ze strefą wellness & spa, a może powrót w miejsce z podróży poślubnej? Taka opcja to zawsze strzał w dziesiątkę, który będzie świetnym prezentem dla obojga małżonków.
Jeżeli natomiast mąż zawsze chciał zrobić coś ekstremalnego i niepowtarzalnego, ale ciągle brakowało czasu, okazji lub możliwości, ciekawym męskim wyzwaniem będzie rocznicowy skok na bungee albo ze spadochronem. Tego typu podarunek również można zrealizować we dwoje, a jeśli lubicie sport, to może nowy rower? To prezent praktyczny, który sprawdzi się również podczas rocznicowego pobytu we dwoje.

Hobby i pasja a 5. rocznica ślubu

Większość z nas ma jakieś hobby, które często wymaga posiadania określonych przedmiotów. Niejednokrotnie są to akcesoria drogie lub takie, których zakup odkłada się w czasie w związku z priorytetem codziennych wydatków.
Dlatego uzupełnienie tego typu braku to doskonały prezent dla męża na 5. rocznicę ślubu. Pobieraliście się zimą? Doskonałym pomysłem będą narty, jeśli mąż marzył o podbojach górskich, ośnieżonych stoków. Ciekawym wyzwaniem dla obojga będzie też snowboard.
Wśród wiosennych i letnich propozycji w przypadku zamiłowania do połowów dobra będzie specjalnie dobrana wędka, za którą mąż rozglądał się od dawna. Tego typu produkt również można spersonalizować poprzez zamówienie indywidualnej dedykacji.
Jeżeli jesteście miłośnikami muzyki, warto sprawdzić plan zbliżających się koncertów największych gwiazd. Na niektóre z występów bardzo ciężko jest dostać bilety, ale zdarza się, że kupić je można z drugiej ręki, od osób, które z różnych przyczyn odsprzedają swoje bilety. Jeżeli takie wydarzenie odbywa się w innym mieście, z powodzeniem można połączyć je z kilkudniowym wypadem, podczas którego skorzystacie z regionalnej kuchni, zwiedzicie okolicę i zadbacie o wspólne małżeńskie wspomnienia.
Zdjęcie: twenty20photos / Envato Elements
Autor: Redakcja Ceneo