Data modyfikacji:

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca

23 czerwca w Polsce obchodzimy Dzień Ojca. To świetny moment, aby podziękować naszym tatom za lekcje wychowania, które dam dali, a także za ojcowską opiekę, którą otaczali nas przez sporą część naszego życia. Sprawdź najlepsze propozycje upominkowe.

Coś dla fanów gadżetów

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Prezenty, które w ten dzień wręczamy powinny wyrażać naszą wdzięczność, ale także być praktyczne dla osoby obdarowywanej. Jeżeli dysponujemy większą ilością pieniędzy możemy pokusić się o jakiś gadżet elektroniczny. Wachlarz pomysłów jest spory – proponujemy tanie i dobre smartwatche i tablety, dla tych bardziej zaawansowanych technologicznie. Inni ojcowie powinni ucieszyć się z ramki cyfrowej do zdjęć.

Książka w sam raz dla taty

Kto powiedział, że nie można obdarowywać książkami z okazji Dnia Ojca? Prezenty z księgarni to również świetny pomysł! Oto kilka propozycji na ten szczególny dzień:

Męskie serce - Grzegorz Kramer

Coś w sam raz dla typowego faceta, który boi się mówić o swoich uczuciach. Kto powiedział, że męskie serce musi być z kamienia?

Syn - Jo Nesbø

Świetna powieść kryminalna, w której jednym z głównych wątków jest relacja syna z ojcem.

Autobiografia - Alex Ferguson

Na Dzień Ojca proponujemy również coś dla fanów piłki nożnej (i nie tylko!). Bardzo ciekawa autobiografia jednego z lepszych piłkarzy w historii.

Prezenty personalizowane na Dzień Ojca

Wielu ojców na pewno ucieszy się również z prezentów balansujących na granicy kiczu. Oczywiście zdajemy się na wasze wyczucie, czy waszemu tacie spodoba się koszulka „Najlepszy ojciec” lub kubek z podobnym napisem. Jest to w każdym razie bardzo dobry dodatek do prezentu głównego.

Nie tylko rzeczy jako prezent na Dzień Ojca

Dzień Ojca to święto, podczas którego przede wszystkim należy pokazać naszym ojcom, jak bardzo ich kochamy. Zabierzmy więc tatę do restauracji na ich ulubiony obiad, pojedźmy z nim na jeden dzień za miasto, lub wybierzmy się do wesołego miasteczka. Obdarowywanie prezentami na pewno jest miłym gestem, ale gwarantujemy, że wasz tata najbardziej szczęśliwy będzie, gdy spędzimy z nim cały dzień z okazji jego święta. Niech poczuje się, jak najważniejsza osoba na świecie!
Tekst: Jakub Spiryn