Data publikacji:

Przegapiłeś Black Friday? Nic straconego, bo nadchodzi Cyber Monday! 


Jeśli przegapiłeś okazje podczas Black Friday to nic straconego! Już w poniedziałek odbędzie się Cyber Monday. Kolejna szansa na upolowanie setek produktów w atrakcyjnych cenach. 

Wszystko co musisz wiedzieć o Cyber Monday


Czarny Piątek w Polsce cieszy się każdego roku ogromnym zainteresowaniem. Coraz więcej sklepów, zarówno stacjonarnych jak i internetowych postanowiło zaoferować produkty w znacznie obniżonych kwotach. W większości kategorii na Ceneo mogliście znaleźć oferty obniżone nawet o 50 procent.

 Niestety, nie każdy mógł się załapać na taką wyprzedaż. Właśnie dlatego wymyślono Cyber Monday. Dzień promocji, który przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. 

Pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia zarezerwowany jest przede wszystkim dla sklepów internetowych, jednak te stacjonarne również wprowadzają nowe promocje. Wiele osób zastanawia się jakie są różnice pomiędzy Black Friday a Cyber Monday.

 Tak naprawdę wszystko zależy od konkretnego sklepu. Niektóre z nich przygotowują osobne oferty na piątek jak i poniedziałek, a niektóre po prostu powtarzają oferty. To idealna okazja do zapolowania raz jeszcze na każdy z produktów. W Stanach Zjednoczonych obniżki są zdecydowanie większe niż w Polsce, ale nie oznacza to, że atrakcyjnych produktów nie znajdziecie. 

Gdzie szukać promocji? 


Promocje w sklepach będą obejmować rozmaite kategorie. Na pewno, podobnie jak w Czarny Piątek ogromnym zainteresowaniem będą cieszyć się kategorie związane z technologiami. Jeśli potwierdzą się działania sklepów z poprzednich lat, możemy liczyć na obniżki cen konsol Playstation 4 czy Xbox One. Zakupienie gier i dodatków do niej nie powinno stanowić problemu. Wyprzedaży jest naprawdę sporo. 

Dobrym pomysłem jest także zwrócenie uwagi na telefony i akcesoria. Zakup nowego smartfona w znacznie obniżonej cenie to tak naprawdę ostatni dzwonek po Czarnym Piątku. Promocje będą obowiązywać na modele takich producentów jak Apple, Samsung, Huawei czy LG. Cyber Monday na pewno obejmie też produkty z kategorii RTV/AGD. 

W szczególności będzie można liczyć na obniżki cen telewizorów. Nie zapominajcie też o pralkach, robotach sprzątających czy innych mniejszych urządzeniach, przydatnych w domu. Jeśli planujecie wyposażyć swoje cztery kąty w dodatkowe akcesoria czy elementy wystroju to na pewno będziecie w stanie kupić je znacznie taniej. Poniedziałek może być owocnym dniem na tego typu zakupy. 

Promocyjne ceny, na pewno zawitają też do kategorii modowych, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Zakup odzieży i dodatków do niej nie powinien stanowić problemu. Również warto rozejrzeć się za kosmetykami jak i perfumami. Promocje w sklepach w Czarny Piątek były ogromne, warto spojrzeć, co pojawi się w Cyber Monday

Jak robić zakupy w Cyber Monday 


Na Cyber Monday, podobnie jak na Czarny Piątek warto jest się dobrze przygotować. Szukanie i porównywanie ofert pozwoli na znalezienie tej najkorzystniejszej. Ogromne możliwości jakie daje wyszukiwarka na Ceneo.pl umożliwi wam porównanie wszystkich ofert i znalezienie najlepszej. W pierwszej kolejności warto określić na jakich produktach i kategoriach wam zależy. Pozwoli to na zawężenie obszaru poszukiwań i efektywniejsze polowanie na wyprzedaże. 

Funkcja porównywania historii ceny danego produktu daje ogromne możliwości, ponieważ możecie zobaczyć ile dana rzecz kosztowała w Czarny Piątek. Może się okazać, że oferta będzie jeszcze atrakcyjniejsza. Obniżki mogą sięgać ponownie 50 procent, a nawet i więcej. Po zarejestrowaniu się na stronie dostaniecie możliwość dodawania produktów do ulubionych. Dzięki temu nie trzeba wyszukiwać od nowa wszystkich ofert. Przed zakupem warto spojrzeć na Zaufane Opinie o danym sklepie. Ich posiadanie potwierdza, że zakupy są w pełni bezpieczne.

Zrób zakupy świąteczne już teraz 


Cyber Monday to ostatni dzwonek na upolowanie wielkich obniżek przed świętami. Na pewno promocje w sklepach będą obowiązywać, jednak z pewnością nie będą one tak duże jak obecnie. Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek to dwa dni, gdzie naprawdę można zaoszczędzić pieniądze. To także znakomita okazja do przygotowania się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Niespełna miesiąc czasu to sporo czasu. Zakup wszystkich potrzebnych przedmiotów już teraz nie tylko zaowocuje większą ilością pieniędzy w portfelu, ale także umożliwi zaoszczędzenie czasu. 

Zakupy w sklepach internetowych nie wymagają chodzenia po sklepach. Wszystko zostanie dostarczone prosto do waszego domu. Niektóre sklepy wprowadzają także darmową dostawę, więc korzyści jest naprawdę sporo. Pamiętajcie, że nie zawsze hasło: wyprzedaż wiąże się faktycznie z oszczędnością. Warto monitorować cenę danych produktów i sprawdzić, czy warto je kupić. Dzięki możliwościom jakie oferuje Ceneo, na pewno uda wam się znaleźć coś dla siebie przed nadchodzącymi świętami. 

Autor: Bartłomiej Mazurek