Data modyfikacji:

Sprawdź, jak porównywać produkty na Ceneo.pl

Zastanawiasz się nad wyborem nowego smartfona? Czas na zakup nowej lodówki lub sprzętu RTV? Dzięki systemowi porównywania produktów z łatwością przebijesz się przez gąszcz specyfikacji technicznych i sprawdzisz, który produkt jest najlepszy!
Porównanie produktów na Ceneo.pl pomoże Ci w podjęciu najlepszej decyzji zakupowej. System opiera się na porównaniu specyfikacji produktów ze szczególnym uwzględnieniem kluczowych cech wybranych urządzeń (zaznaczonych na zielono). Przy porównaniu pomogą Ci także opinie innych użytkowników Ceneo, natomiast na końcu znajdziesz krótkie podsumowanie wraz z punktacją.

Przykładowe porównanie produktów możesz zobaczyć poniżej:
W sekcji porównywania produktów, sprawdzisz dokładną specyfikację ostatnio przeglądanych produktów, z uwzględnieniem ich najważniejszych cech (oznaczonych na zielono). Wszystko w formie przejrzystej i czytelnej tabelki porównawczej. Znajdziesz tu również zestawienie opinii innych użytkowników oraz krótkie podsumowanie wraz z punktacją. Pamiętaj, że możesz porównać w ten sposób aż do 8 produktów!

W jaki sposób porównać ze sobą produkty?


1. Zakładka: informacje o produkcie

Jeżeli w ostatnim czasie przeglądałeś kilka produktów z tej samej kategorii (np. Smartfony), skrót do porównania produktów znajdziesz w zakładce „Informacje o produkcie” na karcie produktu. Następnie wystarczy, że klikniesz w przycisk: „Porównaj produkty”. 

Przykład możesz zobaczyć poniżej: 
Klikając w przycisk „porównaj produkty”, sprawdzisz dokładną specyfikację ostatnio przeglądanych produktów, z uwzględnieniem ich najważniejszych cech. Wszystko w formie przejrzystej i czytelnej tabelki porównawczej. Znajdziesz tam również zestawienie opinii innych użytkowników oraz krótkie podsumowanie wraz z punktacją.

2. Dodaj produkty do ulubionych

Kliknij w znajdujące się przy nazwie produktu serduszko, by dodać produkt do ulubionych. Gdy dodasz w ten sposób minimum dwa, w sekcji „Ulubione” kliknij w „Porównaj produkty”. Po chwili otrzymasz szczegółowe zestawienie wszystkich produktów, które cię interesują i łatwo dokonasz zakupu najlepszego z nich. Używając sekcji „Ulubione”, możesz porównać ze sobą maksymalnie do 8 produktów.

Przykład możesz zobaczyć poniżej:
Klikając w przycisk „porównaj produkty”, sprawdzisz dokładne zestawienie produktów, które dodałeś do Ulubionych. Pamiętaj, że muszą pochodzić one z tej samej kategorii. Wszystko w formie przejrzystej i czytelnej tabelki, z uwzględnieniem najważniejszych cech. Znajdziesz tam również zestawienie opinii innych użytkowników oraz krótkie podsumowanie wraz z punktacją. Pamiętaj, że możesz porównać w ten sposób aż do 8 produktów!

3. Porównuj produkty mobilnie

Z funkcji porównywania produktów możesz korzystać także poza domem, gdy nie masz pod ręką komputera czy laptopa. Wystarczy, że skorzystasz z mobilnej wersji strony Ceneo.pl lub pobierzesz naszą darmową aplikację dostępną na smartfony z systemem Android oraz iOS. Porównywanie produktów w wersji mobile pozwoli Ci podjąć najlepszą decyzję zakupową w każdym miejscu i czasie.

Zobacz przykład poniżej:
Korzystnych wyborów życzy Ceneo.pl

Tekst: Adam Szymański
Twój sklep jest gotowy na dotarcie do miliona nowych klientów? Zacznij działać z Ceneo!

Twój sklep jest gotowy na dotarcie do miliona nowych klientów? Zacznij działać z Ceneo!

2023-08-10
Jak w prosty sposób dotrzeć ze swoją ofertą do szerokiej publiczności? Rozwiązaniem jest obecność na znanej i dużej platformie zakupowej. Sprzedając na Ceneo, możesz zdobyć nowych klientów i zwiększyć swoje zyski.
kupon na darmową wysyłkę

Codzienne zakupy zrobisz na Ceneo – Supermarket online

2023-08-08
E-commerce to świetne miejsce do robienia codziennych zakupów. Łatwo możemy porównać ceny kawy, środków czystości czy słodyczy i kupić je z dostawą do domu. Oszczędzamy w ten sposób czas i pieniądze. Na Ceneo znajdziemy m.in. ponad 6,5 tysiąca ofert kawy i 11 tys. ofert herbaty.
Zarabiaj bez ukrytych kosztów

Zarabiaj bez ukrytych kosztów. Zacznij działać z Ceneo!

2023-08-03
Ukryte koszty i niejasne warunki mogą być frustrujące. Sprzedając na Ceneo, możesz mieć pewność, że nic Cię nie zaskoczy. Rozwijaj swój biznes online na jasnych zasadach i bez zbędnych opłat.
najniższa promocja na rynku

Chcesz zarabiać, zamiast wydawać ogromne kwoty na prowizję? Zacznij działać z Ceneo!

2023-07-27
Chciałbyś skorzystać z dobrodziejstw omnichannelu i wystawiać swoje produkty na platformach marketplace? Zanim zaczniesz, warto sprawdzić stawki prowizyjne poszczególnych platform. W końcu w prowadzeniu biznesu chodzi o zarabianie własnych pieniędzy, a nie ich wydawanie.
solidny sprzedawca

Do oznaczenia Zaufane Opinie dołączyła odznaka Solidnego Sprzedawcy!

2023-07-20
Zaufane Opinie pozakupowe to niewątpliwie coś, co wyróżnia Ceneo na rynku. Żeby jeszcze bardziej ułatwiać konsumentom podjęcie przemyślanej decyzji zakupowej, platforma uruchomiła dodatkową odznakę – Solidnego Sprzedawcy.
urodziny ceneo

18 lat historii polskiego e-commerce

2023-02-14
W lutym świętujemy nie tylko walentynki, ale również 18. urodziny jednej z największej platform e-commerce na polskim rynku. Czy znasz historię tego popularnego serwisu? Zobacz, jak powstało Ceneo i jaki wpływ ma na zwyczaje zakupowe Polaków.