Data publikacji:

Jaki dyfuzor do olejków eterycznych? Ranking polecanych dyfuzorów

Który dyfuzor do olejków zapachowych wybrać? Jaki jest najlepszy? Poznaj 9 dyfuzorów do olejków eterycznych, które cieszą się najlepszymi opiniami użytkowników.
dyfuzor olejków

Ranking dyfuzorów do olejków eterycznych

Najlepsze olejki eteryczne mogą mieć właściwości antyseptyczne, diuretyczne czy spazmolityczne. Oczywiście do korzystania z olejków potrzebne dyfuzory do olejków elektrycznych. Zobacz ranking polecanych urządzeń.

Dyfuzor Trans Electronics

Dyfuzor wykorzystuje fale ultradźwiękowe, dzięki którym znajdująca się w zbiorniczku woda wraz z olejkiem rozpyla się, tworząc w powietrzu mgiełkę o pięknym, aromatycznym zapachu. Produkt posiada timer, który pozwala włączyć urządzenie na godzinę, trzy lub sześć. Po wybranym upływie czasu dyfuzor sam się wyłączy. Dołączony do zestawu pilot umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem do 5 metrów.

Aroma Zen Instytut Aromaterapii

To nawilżacz z funkcją dyfuzji olejków eterycznych jest polecany przez Instytut Aromaterapii – w przeciwieństwie do wielu tanich podróbek dostępnych na rynku. Produkt jest bardzo cichy podczas pracy, dlatego można z niego korzystać nawet w nocy.

Platinet Dyfuzor zapachowy

Nawilżacz i jonizator powietrza zmienia wodę w delikatną mgiełkę, która rozpylana jest w pomieszczeniu, przyczyniając się do lepszego samopoczucia domowników. Urządzenie posiada też funkcję rozpylania olejków zapachowych, a także delikatne podświetlenie LED. To dobry produkt dla wszystkich osób, które mają przewlekłe problemy z układem oddechowym.

Nawilżacz i jonizator powietrza to idealne rozwiązanie dla alergików i osób żyjących w dużych, zanieczyszczonych miastach. Suche i ciepłe powietrze źle wpływa na włosy, skórę, zatoki, a także sen. Wysuszona śluzówka jest powodem wzmożonego pragnienia, a także spadku odporności.

Aroma Dyfuzor nawilżacz powietrza spa 10 light wood

Wykonany z wysokiej jakości komponentów, posiada nowoczesną, prostą formę, dlatego łatwo znajdziesz dla niego miejsce w dowolnym punkcie pomieszczenia. Pokochasz zarówno wygląd zewnętrzny, jak i przyjemny zapach, który z niego się wydobywa, skutecznie oczyszczając powietrze w pomieszczeniu, co jest równocześnie czynnikiem uspokajającym i relaksującym.

Malatec Nawilżacz powietrza dyfuzor zapachowy

Posiada funkcję timera. Możesz nim sterować z odległości kilku metrów za pomocą specjalnego pilota. Ma funkcję jonizacji i nawilżania powietrza. Jest cichy, dlatego możesz go używać nawet podczas snu.

Eta Dyfuzor zapachowy Essenco

Dyfuzor zapachowy z technologią natrysku ultradźwiękowego, połączenie nawilżania powietrza i aromaterapii. Dyfuzor nadaje się do stosowania w połączeniu z naturalnymi olejkami eterycznymi. Zapachowa para przyczynia się do nawilżania powietrza i dodatkowo przyjemnie pachnie w pomieszczeniu.

Physalis Ultradźwiękowy dyfuzor do olejków eterycznych

Dyfuzor ultradźwiękowy, który przy pomocy wysokiej częstotliwości drgań rozprzestrzenia aromatyczny zapach. Poprawia jakość powietrza w całym dużym pomieszczeniu lub nawet w małej kawalerce. Produkt rozpyla mieszaninę wody z olejkami eterycznymi za pomocą mgiełki.

Soehnle Milano Plus Dyfuzor zapachowy

Dyfuzor olejków zapachowych Milano Plus to przykład połączenia innowacyjnej technologii z pięknem nowoczesnego designu. Zmienne barwy oświetlenia LED wprowadzają w relaksujący nastrój, a wysokiej jakości olejki zapachowe utrzymują się w powietrzu przez długi czas, co koi nerwy i łagodzi stres. Dyfuzorem można wygodnie sterować z odległości za pomocą pilota: włączać go, wyłączać, a także zatrzymywać na wybranym przez siebie kolorze.

Stylies Dyfuzor olejków eterycznych Luna

Wyjątkowy w kształcie, łatwy w obsłudze i wydajny dyfuzor Luna, zaprojektowany przez Fabiana Zimmerli. Jeśli szukasz produktu, który nie tylko efektywnie rozprzestrzeni po twoim domu piękny zapach i będzie cicho pracował, ale także ucieszy oko subtelnym kształtem łzy, pomyśl o ultradźwiękowym dyfuzorze Luna z linii Stylies.
Zdjęcie: StiahailoAnastasiia/Envato Elements