Data modyfikacji:

Ekspres do kawy z młynkiem. Ranking polecanych ekspresów

Kto nie lubi gorącej, aromatycznej kawy o poranku? Należysz do osób, które nie uznają gotowych, wcześniej zmielonych ziaren, a zamiast tego rozdrabniają je samodzielnie? Teraz możesz zafundować sobie urządzenie, które nie tylko zrobi to za ciebie, ale także przygotuje małą czarną. Chcesz kupić ekspres do kawy z młynkiem? Sprawdź nasz ranking polecanych urządzeń!

Dlaczego warto wybrać ekspres do kawy z młynkiem?

Każdy ekspres do kawy z młynkiem może pochwalić się wieloma zaletami. Najważniejszą z nich jest oczywiście oszczędność czasu. Nie musisz samodzielnie mielić ziaren – zamiast tego wystarczy wsypać je do odpowiedniego pojemnika i czekać, aż urządzenie zrobi to za ciebie. A to wszystko przy wydobyciu intensywnego aromatu i smaku z małej czarnej.

Ekspresy do kawy z młynkiem, które znajdziesz w naszym rankingu, są także łatwe w obsłudze. Producenci wyposażyli je w intuicyjne panele sterujące i szereg przydatnych funkcji – od automatycznego czyszczenia, aż po spienianie mleka. Dzięki temu przygotujesz nie tylko klasyczny gorący napój, ale także latte czy cappuccino.

Jaki ekspres do kawy z młynkiem wybrać? Ranking najpopularniejszych urządzeń

Czas sprawdzić, który ekspres do kawy z młynkiem wybrać. Nasz ranking obejmuje najpopularniejsze urządzenia na Ceneo.pl, które zamówisz bez wychodzenia z domu. Zaczynamy!

1. NIVONA CAFEROMATICA 769

To najpopularniejszy ekspres do kawy z młynkiem w naszym rankingu. Ciśnieniowe urządzenie zostało wyposażone w system Aroma Balance, dzięki któremu możesz wybrać 1 z 3 dostępnych profili aromatu i dopasować go do swoich kubków smakowych. Na tym jednak nie koniec! Sprzęt może pochwalić się cichą pracą, podświetleniem filiżanek, interfejsem Bluetooth oraz programami higienicznej pielęgnacji, dzięki którym czyszczenie, odkamienianie i płukanie stają się całkowicie bezproblemowe.

2. KRUPS ROMA EA8108

To model marki, która uzyskała Laur Konsumenta w 2017 r. Nie bez powodu – ciśnieniowy ekspres do kawy z młynkiem, który zajął 2. miejsce w naszym rankingu, zapewnia przede wszystkim intensywny smak i aromat gorącego napoju. To wszystko dzięki ubijaniu kawy z naciskiem aż do 30 kg! Urządzenie jest również intuicyjne w obsłudze i zostało wzbogacone o kilka programów automatycznych. Nie zabrakło także profesjonalnego młynka szwajcarskiego, który ma trzystopniową regulację grubości mielenia. 

3. DE'LONGHI ECAM 350.55.B

Automatyczny ekspres do kawy z młynkiem, z którego pomocą przygotujesz nie tylko klasyczną małą czarną, ale także espresso, latte macchiato czy cappuccino. I to tylko przy użyciu jednego przycisku! Urządzenie ma także wyświetlacz LCD, zapewnia optymalne ciśnienie parzenia oraz zostało wyposażone w nowoczesny system grzewczy. W efekcie każda przygotowania z pomocą ekspresu kawa ma idealną temperaturę i aromat.

4. KRUPS PISA EA8160

To doskonała propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnych i dobrych jakościowo ekspresów do kawy z młynkiem. Model, który zajął 4. miejsce w naszym rankingu, jest wyposażony w system regulacji mielenia i ilości kawy oraz system grzewczy Termoblok. Nie zabrakło także ergonomicznego, graficznego wyświetlacza LCD oraz innowacyjnego systemu Auto-Cappuccino/Caffe Latte.

5. DE'LONGHI MAGNIFICA S ECAM 22.110.B

To kompaktowe urządzenie automatyczne, które zapewnia optymalne ciśnienie parzenia. Dzięki temu ciśnieniowy ekspres do kawy z młynkiem umożliwia przygotowanie napoju o intensywnym i bogatym aromacie. Sprzęt ma również cichy młynek z aż trzynastostopniową regulacją mielenia, nowoczesny system grzewczy Termoblok oraz system spieniania mleka Cappuccino.