Data modyfikacji:

iRobot Roomba. Jaki model wybrać?

Masz już dość samodzielnego odkurzania w domu czy mieszkaniu? Jaki automatyczny sprzęt pozwoli na proste utrzymanie czystości w twoich czterech kątach? Odpowiedź to iRobot Roomba. Jaki model wybrać? Nasz przewodnik po polecanych modelach z pewnością okaże się pomocny.

irobot roomba

Dlaczego warto kupić odkurzacz automatyczny iRobot Roomba?

Zacznijmy od podstaw. Czym jest iRobot Roomba? To mały, automatyczny odkurzacz, który nie tylko samodzielnie usunie z podłogi kurz czy okruszki, ale także nie wymaga podłączania do gniazdka. Bezprzewodowy robot jest sprzedawany w zestawie ze stacją dokującą, która służy do ładowania. Po pełnym cyklu iRobot może sprzątać nawet przez 3 godziny bez przerwy!

Jak z pewnością się domyślasz, bez względu na to, jaki model iRobot Roomba wybierzesz, zafundujesz sobie urządzenie mogące pochwalić się licznymi zaletami. Pierwszą i najważniejszą z nich jest wygoda sprzątania.

Zapomnij o samodzielnym odkurzaniu pod łóżkiem czy odsuwaniu krzeseł – robot bez problemu omija praktycznie wszystkie przedmioty. Co więcej, z powodzeniem poradzi sobie na wielu powierzchniach. To znakomity odkurzacz do paneli, płytek, a nawet dywanów.

iRobot Roomba to również doskonały sposób na oszczędność czasu, który możesz teraz przeznaczyć na coś przyjemniejszego niż sprzątanie. Dzięki możliwości zintegrowania robota ze smartfonem możesz sterować iRoobotem z dowolnego pomieszczenia w domu i nie tylko – aplikacja umożliwia włączenie sprzętu nawet wtedy, gdy jesteś w pracy.

Mówiąc o zaletach iRobot Roomba, warto również wspomnieć o wbudowanym filtrze, dzięki któremu robot bez problemu wyłapuje i kurz, i alergeny. Równie łatwo sprząta sierść zwierzaków, a na zakończenie wraca samodzielnie do stacji dokującej. Każdy model iRobot Roomba będzie doskonałym wyborem na odkurzacz dla alergika czy odkurzacz do sierści. Co ciekawe, iRobot jest także wyposażone w specjalne czujniki, dzięki którym nawet schody nie są mu straszne. Po prostu skutecznie je omija.

iRobot Roomba pod lupą – jaki model odkurzacza wybrać?

Na rynku znajdziesz dziesiątki urządzeń iRobot Roomba. Jaki model wybrać? To wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie sprzętów, które cieszą się obecnie największą popularnością wśród użytkowników Ceneo.pl.

iRobot Roomba I7 (I7158)

To model dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, który ma pojemność 0,4 l, filtr AeroForce oraz trzystopniowy system sprzątania. Nie zabrakło także gumowych szczotek oraz inteligentnego mapowania, dzięki któremu robot uczy się planu twojego domu, zwiększając skuteczność swojej pracy.

iRobot Roomba I7+ (I7558)

Jeden z najnowszych modeli, który wyposażono w filtr AeroForce oraz zbiornik o pojemności 0,4 l. Model z funkcją automatycznego usuwania brudu, gumowymi szczotkami i podwójnej filtracji to doskonała propozycja dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają czystość w swoim mieszkaniu.

iRobot Roomba 980

Zastanawiasz się, jaki model iRobot Roomba wybrać? Świetnym pomysłem jest zakup sprzętu 980 – automatycznego odkurzacza z systemem czyszczenia AeroForce, technologią Dirt Detect oraz zbiornikiem o pojemności 0,6 l. Urządzenie zwiększa moc na dywanach, bez problemu nawiguje po domu, a do tego nie rysuje powierzchni.

iRobot Roomba E5 (E5152)

Robot ze zmywalnym pojemnikiem na brud o pojemności 0,4 l, inteligentną nawigacją iAdapt oraz filtrem AeroForce. Funkcjonalny model z podwójnymi szczotkami z gumy bez problemu radzi sobie z różnymi powierzchniami, a do tego samodzielnie odnajduje najbardziej zabrudzone miejsca.

Oprócz wymienionych modeli iRobot Roomba możesz wybrać także dziesiątki innych. W ofercie producenta znajdziesz także takie propozycje, jak s9+, 675, 616 czy 981 w różnych cenach.