Data publikacji:

Jaka lodówka Gorenje? Przegląd oferty producenta

Lodówki Gorenje na Ceneo.pl zbierają pozytywne recenzje głównie za świetną jakość wykonania, przystępną cenę oraz nowoczesne rozwiązania. Przeglądamy ofertę producenta i podpowiadamy, którą lodówkę warto wybrać!
jaka lodówka gorenje

Charakterystyka lodówek Gorenje

Lodówki Gorenje na polskim rynku cieszą się dobrymi opiniami i sporym zainteresowaniem. Na tle konkurentów producent wyróżnia się urządzeniami, które są ładne, funkcjonalne i nowoczesne. Również pod względem ceny, lodówki Gorenje wypadają bardzo dobrze. Oferta producenta obejmuje lodówki jednodrzwiowe, side by side, retro, a także French Door. Wybór jest całkiem spory, zarówno pod względem rozmiarów, a także wersji kolorystycznych.  Ze znalezieniem odpowiedniego modelu nie powinieneś mieć większych problemów.

Popularne technologie stosowane w lodówkach Gorenje

NoFrost Plus - to system, który ma zapobiegać osadzaniu się lodu oraz szronu na ścianach lodówki. Zjonizowane powietrze rozprowadzone równomiernie wewnątrz urządzenia nie wysusza żywności oraz pozwala zachować wszystkie wartości odżywcze. Nie musisz już martwić się o konieczność regularnego rozmrażania swojej lodówki.
Adapttech - autorski system Gorenje ma za zadanie utrzymanie optymalnej temperatury w lodówce obniżanie temperatury tuż przed otwarciem drzwi. Dzięki temu ciepłe powietrze z pomieszczenia nie ma wpływu na żywność. Ciekawostką jest fakt, że lodówka uczy się zachowań użytkownika i na tej podstawie dobiera optymalne parametry.
Fresh Zone - specjalnie zaprojektowana szuflada jest dedykowana do przechowywania owoców i warzyw. Poprzez zmianę ustawień można zmienić ją w miejsce do przechowywania ryb oraz mięs.
Crisp Zone - ta specjalnie wyznaczona strefa ma przedłużyć smak świeżej żywności. Sekretem jest zastosowanie niższej temperatury. Jeżeli chcesz, aby Twoje produkty były nadal tak samo smaczne, to z Crisp Zone warto skorzystać.
Fast Freeze - dzięki tej funkcji zamrozisz żywność do temperatury -24 stopni. Automatycznie po dwóch dniach lodówka przełącza się w standardowy tryb pracy i powraca do domyślnych ustawień temperatury.
Xtreme Freeze - włączenie tej funkcji spowoduje, że schowane produkty zostaną zamrożone w krótszym czasie. Ma to wpływ na lepszy smak oraz jakość po rozmrożeniu.
Ion Air MultiFlow 360 - w lodówce znajduje się 14 otworów wentylacyjnych, przez które jest wpuszczane zjonizowane powietrze. Technologia Ion Air ma zneutralizować nieprzyjemne zapachy, a także stworzyć idealne środowisko dla żywności. Ta funkcja jest ściśle powiązana z systemem No Frost Plus.
Xtraspace - lodówki wykorzystujące to rozwiązanie mają większą ilość miejsca poprzez zastosowanie szklanych półek i powiększonych szuflad.
Holiday Mode - ten tryb wystarczy włączyć gdy wybierasz się na wakacje lub dłuższy wyjazd. Lodówka automatycznie obniża zużycie energii do minimum, a także dostosowuje odpowiednią temperaturę zamrażarki oraz chłodziarki.
SensoTech - to zaawansowany panel sterujący LED, który pozwala na ustawienie temperatury oraz włączenie takich funkcji jak FastFreeze lub Holiday Mode. Na wyświetlaczu zobaczymy również temperaturę, a także powiadomienia o nagłym wzroście temperatury.
Kompresor inwerterowy to technologia, która sprawia, że lodówka działa ciszej, a także zużywa mniej energii. Technologia inwerterowa jest uznawana za mniej awaryjną, a także lepiej dostosowuje się do zmian temperatury w lodówce. Lodówki z tym kompresorem potrafią działać bezawaryjnie przez wiele lat!

Polecane lodówki Gorenje

Gorenje NRK6202CLI

Elegancka lodówka z zamrażalnikiem dolnym oferuje takie funkcje jak FastFreeze, kontrolę wilgotności, czy szybkie schładzanie. Lodówka na tle konkurentów wyróżnia się cichą pracą, a także obecnością kompresora inwerterowego. Całość dopełnia ładny wygląd, który świetnie dopasuje się do nowoczesnej kuchni.

Gorenje ONRK619DC

Ta lodówka Gorenje to propozycja dla miłośników lodówek w stylu retro. Duża szuflada na owoce i warzywa znacznie ułatwia organizację przestrzeni. W razie potrzeby możemy przekształcić ją na szufladę do przechowywania ryb i mięs. Klasa energetyczna D gwarantuje niskie zużycie energii. Dużym plusem jest technologia NoFrost Plus, która zapobiega osadzaniu się szronu oraz lodu. Ten model jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych.

Gorenje NRM818FMB

Lodówka typu French Door sprawdzi się doskonale w dużym domu. Duży zamrażalnik ma system chłodzenia wzbogacony o No Frost Plus, dlatego zamrożona żywność zachowuje swoje najlepsze właściwości. Panel dotykowy jest bardzo wygodny w sterowaniu, natomiast kostkarka do lodu pozwoli schłodzić się w upalne dni. Dobrze zachowany stosunek jakości do ceny sprawia, że jest to niezwykle interesujący model.

Gorenje NRS9EVB

Lodówki Side by Side prezentują się bardzo nowocześnie. Technologia Dual MultiFlow 360 gwarantuje równomierne rozprowadzanie powietrza, natomiast kontrola wilgotności zadba o utrzymanie owoców i warzyw w idealnym stanie. Lodówka charakteryzuje się niskim zużyciem energii oraz hałasem na poziomie 42 dB.

Gorenje R491PW

Jednodrzwiowa lodówka jest idealna do kawalerki lub małego mieszkania studenckiego. Mimo niewielkich wymiarów producent maksymalnie wykorzystał dostępną przestrzeń. Oprócz tradycyjnych półek mamy tu również szufladę na warzywa i owoce. Za mniej niż 1000 złotych to doskonały wybór!
Zdjęcie: Envato Elements
Bartłomiej Mazurek
Bartłomiej Mazurek

Dziennikarz i fotograf. Miłośnik nowych technologii, a w szczególności sprzętu z logo nadgryzionego jabłka. W wolnych chwilach zajmuje się prowadzeniem mediów społecznościowych i graniem na konsoli.