Data modyfikacji:

Jakie słuchawki bezprzewodowe z najdłuższym czasem pracy?

Koniec słuchania muzyki z powodu rozładowanej baterii – oto, dlaczego wiele osób z niechęcią patrzy na słuchawki bezprzewodowe. Czas pracy modeli bez kabla wcale nie musi być jednak krótki – wiele z nich działa na jednym ładowaniu nawet kilkanaście godzin. Oto słuchawki bezprzewodowe z najdłuższym czasem pracy.

Czytaj również: Ranking najlepszych słuchawek bezprzewodowych

słuchawki bezprzewodowe długi czas pracy

Słuchawki bezprzewodowe douszne, czas pracy od 10 do 30 godzin

Słuchawki douszne w wersji bezprzewodowej docenią na pewno wszyscy miłośnicy sportu, ale także osoby często podróżujące. Jakie modele mogą się pochwalić długim czasem pracy?

Huawei AM61 Sport Bluetooth

Bardzo polecane słuchawki bezprzewodowe douszne. Czas pracy w tym modelu to aż 11 godzin, a w trybie czuwania – nawet 11 dni. Nie jest to jednak ich jedyna zaleta. Dzięki ruchomej, 11-milimetrowej cewce i membranie, która została wykonana z materiałów kompozytowych, użytkownik może cieszyć się świetną jakością dźwięków: zniekształcenia są znacznie zredukowane, a basy wyjątkowo dobrej jakości. Pozostałe zalety tych słuchawek to mała waga, ergonomiczny kształt oraz możliwość wyboru spośród trzech wariantów kolorystycznych. 

Creative Outlier Air Sports

Marzą ci się słuchawki bezprzewodowe z jak najdłuższym czasem pracy? Długi czas pracy oferuje model Creative Outlier Air Sports. Na jednym ładowaniu mogą pracować aż 30 godzin, co wyróżnia je na rynku. Słuchawki są wodoodporne, więc nie zaszkodzi im ani deszcz, ani pot – śmiało możesz używać ich w czasie treningu. Ponadto są przystosowane do pracy z Siri oraz Google Assistant i – co właściwie najważniejsze – zapewniają fantastyczne doznania dźwiękowe.

Samsung Galaxy Buds+ SM-R175NZB

Nieco droższe słuchawki bezprzewodowe douszne. Czas pracy nie imponuje, bo jest to „jedynie” 11 godzin. Można jednak wkładać je do specjalnego, zasilającego etui, dzięki czemu będą pracować przez kolejne 22 godziny. Wysoką jakość dźwięku zapewnia dwurożny, dynamiczny głośnik, z kolei aż 3 wbudowane mikrofony sprawią, że rozmowy telefoniczne staną się o wiele bardziej komfortowe.

Słuchawki te wyróżniają się funkcją zwiększania głośności dźwięków z otoczenia – nie musisz wyłączać muzyki, aby usłyszeć to, co dzieje wokół ciebie. Wystarczy, że dotkniesz panelu sterowania.

JBL Reflect Flow Sport

Dość popularne słuchawki Bluetooth. Czas pracy po jednym naładowaniu to około 10 godzin (plus dodatkowe 20 godzin, które zapewnia etui ładujące). Ta ciekawa propozycja od JBL została wyposażona w system Ambient Aware, dzięki czemu słychać dźwięki z otoczenia.

Z kolei TalkThru umożliwia swobodną rozmowę bez wyjmowania słuchawek z uszu. Słuchawki są wodoodporne i współpracują z asystentem Siri albo Google. Krótko mówiąc: dobry poziom, do którego już dawno przyzwyczaiła marka JBL.

Creative Outlier Gold

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od Creative. Czas pracy w tym modelu to aż do 14 godzin po jednym, pełnym naładowaniu (+39 godzin z etui ładującego). Model ten współpracuje z asystentami głosowymi, jest wodoodporny i ma wbudowany głośnik. Dla wielu użytkowników znaczenie będzie miał też wyjątkowy, wyróżniający się na tle innych kolor.

Nauszne słuchawki Bluetooth, czas pracy od 10 do 30 godzin

Słuchawki bezprzewodowe nauszne z najdłuższym czasem pracy to znakomita opcja dla wszystkich, którym zależy na jak najlepszej jakości dźwięku. Modele te docenią na pewno gracze.

JBL TUNE 500BT

Skromne, a jednocześnie piękne w swej prostocie, nauszne słuchawki bezprzewodowe. Czas pracy modelu to około 16 godzin, więc całkiem sporo. Na uwagę zasługuje również błyskawiczny czas ładowania: każde 5 minut to aż godzina pracy na baterii. Słuchawki mają bardzo przydatną funkcję multipoint, dzięki której łatwo można przełączyć dźwięk z tabletu na smartfon lub odwrotnie.

Oczywiście wypadałoby też wspomnieć o dźwięku. Ten wysokiej jakości gwarantuje technologia JBL Pure Bass oraz przetworniki o średnicy 32 mm. Wspomnienie o kompatybilności z asystentami głosowymi to już w zasadzie tylko formalność.

Philips SHC5200/10

Często polecane słuchawki Bluetooth. Długi czas pracy – bo aż 14 godzin, zapewnia spora i mocna bateria. Model ten zapewnia dobre brzmienia o czystej jakości i przyzwoitych basach. Prosta i intuicyjna regulacja głośności umożliwia dopasowanie intensywności dźwięków do aktualnych potrzeb. Podsumowując: dobre słuchawki w przyzwoitej cenie.

Bose Noise Cancelling Headphones 700

Propozycja dla naprawdę wymagających. W modelu tym na uwagę zasługują przede wszystkim: struktura akustyczna TriPort, która zapewnia wyjątkowe doznania dźwiękowe i aktywną redukcję hałasu; mikrofony wewnątrz i na zewnątrz słuchawek; 11 poziomów redukcji hałasów; cztery mikrofony, dzięki którym rozmowa odbywa się niczym na żywo, a także system Bose AR, dopasowujący jakość i natężenie dźwięków do warunków, w których przebywa użytkownik.

Oczywiście jeśli chodzi o tak nowoczesne słuchawki bezprzewodowe, długi czas pracy to oczywistość. Jest to dokładnie 20 godzin słuchania muzyki i prowadzenia rozmów po jednym tylko naładowaniu.

Bose QuietComfort 35 II

Kolejne naprawdę udane słuchawki Bluetooth. Czas pracy wynosi aż 20 godzin, a nie jest to jedyna zaleta tego modelu. Wspomnieć należy również o mocnych dźwiękach, które osiągane są dzięki bardzo dużym przetwornikom Bose oraz technologii redukcji hałasu.

Słuchawki pozwalają na pełne skupienie na muzyce dzięki całkowitej redukcji dźwięków z zewnątrz – choć oczywiście można także dopuścić hałas, zwiększając tym samym swoje bezpieczeństwo na ulicy. Mocna konstrukcja sprawia, że model ten jest wyjątkowo trwały i odporny na uszkodzenia. Jednym słowem: warto!

Sennheiser MOMENTUM Wireless M3 AEBTXL

A na koniec – choć z pewnością nie najgorsze, słuchawki bezprzewodowe od Sennheiser. Model wyróżniający się na tle innych nie tylko niebanalnym, nawiązującym do dawnych czasów stylem, ale również długim czasem pracy. Po pełnym naładowaniu słuchawki pracują aż 17 godzin. Aktywna redukcja szumów i duże przetworniki sprawiają, że dźwięk jest czysty, mocny i naturalny.

Autorka: Robert Wojtaś