Data modyfikacji:

AI Decoded - nowa seria informacji na temat sztucznej inteligencji oraz sprzętu, oprogramowania i narzędzi, które ją napędzają

Od ponad dekady NVIDIA jest liderem w dziedzinie sztucznej inteligencji. W międzyczasie firma wprowadziła na rynek karty graficzne GeForce RTX oraz NVIDIA RTX. Są one sercem AI na komputerach osobistych, pomagając zapewnić nowe możliwości i najwyższą wydajność milionom użytkowników na całym świecie.
AI Decoded
Aktualnie technologia AI jest w trakcie przełomowego momentu, gdzie każdego dnia jej transformacyjny potencjał staje się coraz bardziej widoczny.
Z tego względu NVIDIA rozpoczyna nową, cotygodniową serię informacji pod wspólnym tytułem AI Decoded.Jej zadaniem jest pomoc użytkownikom w zapoznaniu się z AI, której już używają oraz wprowadzenie nowego sprzętu, oprogramowania i narzędzi, które usprawnią ich pracę, zabawę i codzienne życie. Będzie ona służyć jako przewodnik po najnowszych osiągnięciach w dziedzinie sztucznej inteligencji opartej na kartach graficznych RTX w grach, tworzeniu, programowaniu, produktywności i codziennym użytkowaniu.
Oprócz nowinek seria ma również na celu pomóc konsumentom zrozumieć w prosty sposób z natury techniczne tematy i pokazać im korzyści płynące ze sztucznej inteligencji bez zagubienia się w technicznym żargonie. Czym są TOPS? Dlaczego miałbym kiedykolwiek używać RAG?
W tym tygodniu przygotowano grunt pod to, co ma nadejść. NVIDIA zaprasza do zapoznania się z platformą AI dla pecetów i stacji roboczych pokazując, czym między innymi jest AI:
  • skalowaniem obrazu i dodawaniem HDR do strumieniowania wideo
  • spersonalizowanym czatbotem używanym lokalnie na własnym komputerze
  • poprawą obrazu i dźwięku w wideokonferencjach.
  • A to tylko niektóre z codziennych zastosowań sztucznej inteligencji.
    Seria AI Decoded zapewni głębsze spojrzenie na wykorzystanie sztucznej inteligencji na komputerach z kartami graficznymi RTX.
    Autor: Informacja prasowa