Data modyfikacji:

Jabra Engage 40 – nowy wymiar słuchawek!

Firma Jabra wypuściła model Jabra Engage 40 z myślą o centrach obsługi Klienta. Jest to profesjonalny sprzęt, pozwalający na przeprowadzenie precyzyjnej rozmowy, dlatego idealnie sprawdzi się podczas pracy. Czym wyróżnia się to urządzenie?
Jabra Engage 40
Model Jabra Engage 40 zwiększa wyrazistość głosu konsultantów oraz poprawia efektywność obsługi połączeń. Ponadto posiada funkcję SmartRinger, która gwarantuje, że żadne połączenie nie zostanie pominięte. Warto również wspomnieć, że słuchawki oferują innowacyjną funkcję optymalizacji mowy i redukcję hałasu otoczenia. Dzięki temu pracownik może bez żadnych przeszkód skupić się tylko na wykonywanych rozmowach.
Wygoda – to drugie imię słuchawek Jabra Engage 40. Konsultanci noszą je przez cały dzień, przez co muszą być ultralekkie. Dodatkowym atutem są pomysłowo zaprojektowane nauszniki pod odpowiednio dobranym kątem. Posiadają innowacyjny wzór w kształcie labiryntu wewnątrz każdej wkładki, dzięki czemu nie odczujemy żadnego nacisku. Producenci zadbali także o ochronę słuchu użytkowników zestawu słuchawkowego – dwa wysokiej jakości mikrofony, nauszniki izolujące hałas oraz zaawansowana technologia głośników. Wszystko to sprawia, że możemy codziennie używać słuchawek bez obaw o nasz słuch. Oprócz tego produkt zawiera moduł sterowania wbudowany w przewód, co sprawia, że konsultanci mogą błyskawicznie obsługiwać połączenia za pomocą przycisków.
Jabra Engage 40 wykracza poza tradycyjne zestawy słuchawkowe. Swoimi licznymi funkcjami pomaga konsultantom w ich codziennej pracy.  Cena słuchawek została ustalona na poziomie około 904 zł.
Zdjęcie: Materiały prasowe
Autor: Informacja prasowa