Data modyfikacji:

Jabra poszerza linię Engage o nowy zestaw słuchawkowy

Firma Jabra to lider na rynku rozwiązań audio oraz wideo. Firma niedawno poszerzyła swoją linię produkcyjną o nowy zestaw słuchawkowy. Model ten nosi nazwy Jabra Engage 50 II. Co wyróżnia to urządzenie?
Jabra Engage 50 II
Słuchawki Jabra Engage 50 II przeznaczone są w głównej mierze do profesjonalnej obsługi Klienta na stanowisku pracy. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu Engage + połączenia za pomocą słuchawek są wyraźniejsze. Ponadto urządzenie jest bardzo lekkie, co sprawia, że nie czujemy go na swoich uszach. Warto wspomnieć także o wygodzie, którą gwarantuje sprzęt – nic nie przywiera i nie odciska się, dodatkowo podczas użytkowania nie bolą uszy. Zaawansowane głośniki nie tylko idealnie dopasowują się do kształtu ucha, ale także sprawiają, że podczas rozmowy nie umyka nam ani jeden wyraz. To ogromnie ważne podczas profesjonalnej obsługi Klienta.
 Kolejnym atutem Jabra Engage 50 II jest możliwość poprawienia jakości rozmowy z Klientem podczas jej trwania. Zestaw słuchawkowy posiada aż trzy mikrofony, dzięki czemu zapewnia niesamowitą redukcję hałasu otoczenia. Oznacza to, że Klient bez problemu usłyszy każde wypowiadane przez nas słowo. Słuchawki są również niebywale wytrzymałe i odporne na uderzenia.
Ponadto firma zadbała o zdrowy słuch użytkowników słuchawek wykorzystując w nich szereg innowacyjnych technologii takich jak:
  • Inteli Tone 2.0 - utrzymuje średnią ekspozycję na dźwięk na bezpiecznym poziomie,
  • Intelligent Acoustic Shock Protection – usuwa lub redukuje szkodliwe dźwięki,
  • PeakStop 105 dB – zapobiega nagłym skokom natężenia dzięków,
  • Speech Level Normalization – utrzymuje połączenia przychodzące na preferowanym poziomie głośności.
Nie musisz się już martwić, że przegapisz jakieś połączenie – słuchawki zostały wyposażone w dzwonek dźwiękowy. Dzięki temu rozwiązaniu usłyszysz każdy telefon. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w czerwone światło, które zapala się podczas połączenia. Pokazuje to innym pracownikom, że właśnie rozmawiasz i nie można Ci w tym momencie przeszkadzać.
Jabra Engage 50 II to innowacyjny i nowoczesny zestaw słuchawkowy, który łączy w sobie wygodę, elegancki wygląd. Produkt został stworzony z myślą o pracownikach, który potrzebują profesjonalnej jakości połączenia. To właśnie dlatego jest tak dopracowany w każdym, nawet najmniejszym calu.
Zdjęcie: Materiały prasowe
Autor: Informacja prasowa