Data modyfikacji:

Jaki Samsung z dużą baterią wybrać?

Potrzebujesz telefonu, z którego będziesz korzystać przez długie godziny? Jeśli tak, postaw na dobrą baterię w smartfonie od Samsung. Jednak jaki Samsung z dużą baterią wybrać? Dowiesz się tego z naszego najnowszego artykułu. Zapraszamy do lektury.
Samsung z dużą baterią

Samsung z dużą baterią

Bez wątpienia duża bateria w telefonie to istotny aspekt każdego urządzenia. Pozwala ona na korzystanie ze smartfona przez wiele godzin bez martwienie się o znalezienie gniazdka do ładowania. Pojemna bateria to zdecydowanie duża wygoda, którą jeszcze bardziej docenia się na wyjazdach służbowych czy wycieczkach w terenie, gdy nie zawsze mamy pod ręką powerbank. Jakie będą najlepsze Samsungi z mocną baterią? Zobacz nasze propozycje.
Sprawdź modele smartfonów od Samsung z dobrą baterią, która pozwoli ci na pracę i rozrywkę na urządzeniu przez wiele długich godzin.

Samsung Galaxy M51 – potężna bateria 7000 mAh

Telefon z dużą baterią od Samsung to Galaxy M51. Posiada on potężną baterię 7000 mAh. Jeśli jednak zdążysz ją rozładować, możesz ją w krótkim czasie naładować za pomocą funkcji superszybkiego ładowania. Model charakteryzuje się także niezwykłą wydajnością, gdyż posiada szybki procesor Snapdragon 7150 wspierany przez 6 GB RAM oraz dużą pamięć wewnętrzną 128 GB. Samsung Galaxy M51 to także 4 obiektywy, z tego główny posiada 64 Mpix. Pozostałe trzy aparaty zapewniają takie funkcje jak: szerokokątny kadr 123˚, opcja makro oraz funkcja Live Focus.

Samsung Galaxy M21 – pojemna bateria 6000 mAh

Jaki Samsung do 1500 zł wybrać? Kolejny model z naprawdę pojemną baterią od marki Samsung to Galaxy M21. Jest to 6000 mAh. Telefon posiada opcję superszybkiego ładowania, która pozwoli na rozrywkę przez długie godziny. Model charakteryzuje także szybki procesor Exynos 9611 i 4 GB RAM oraz dobra pamięć wewnętrzna, która wynosi 64 GB. M21 posiada potrójną kamerę. Główna posiada 48 Mpix dzięki czemu umożliwia wykonanie zdjęć zarówno w dzień, jak i w nocy. Pozostałe dwa obiektywy to 5 Mpix Depth Camera pozwalający na wyostrzenie obiektu na zdjęciu oraz rozmycie tła, a także aparat 8 Mpix Ultra Wide umożliwiający rejestrowanie więcej światła.

Samsung Galaxy A53 – Samsung z dobrą baterią 5000 mAh

Jeśli przy pytaniu Samsung seria A czy M skłaniasz się ku pierwszej opcji, warto sprawdzić naszą kolejną propozycję. Galaxy A53 to natomiast model z nieco mniejszą pojemnością baterii. Jednak powinna ona wystarczyć na cały dzień użytkowania urządzenia. Telefon posiada opcję szybkiego ładowania oraz aż 128/256 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od modelu). Ogromną zaletą Galaxy A53 jest jego wodoodporność. Model posiada aż 5 aparatów, główny aparat szerokokątny 64 Mpix, aparat ultraszerokokątny 12 Mpix, aparat makro, aparat głębi oraz aparat przedni 32 Mpix.

Jak wyłączyć optymalizację baterii Samsung?

Jeśli posiadasz Samsung z dobrą baterią, możesz zoptymalizować jeszcze bardziej jej wytrzymałość. Tę opcję można włączyć także w smartfonach, które posiadają mniejszą pojemność baterii, jednak chcemy przedłużyć ich żywotność. Jak więc włączyć optymalizację baterii w telefonie Samsung z systemem Android?
W „Ustawieniach” należy włączyć opcję „Pielęgnacja urządzenia”, następnie znajdź przycisk „Optymalizuj teraz”. Dzięki temu procesowi, który trwa kilka chwil, zoptymalizujesz zarówno baterię, jak i domyślną pamięć, pamięć RAM oraz zabezpieczenia.

Jak sprawdzić kondycję baterii Samsung z dużą baterią?

Istotnym elementem dbania o baterię w telefonie jest także monitorowanie jej kondycji. Jak to jednak zrobić? Należy skorzystać z aplikacji Samsung Members. W większości modeli aplikacja jest od razu zainstalowana. Aby ją uruchomić, należy posiadać konto Samsung i Google. Po wejściu w Samsung Members należy kliknąć „Początek” lub „Aktualizacja”. Następnie przejdziemy do okna, w którym można wybrać funkcję czy wartość do przetestowania. Jedną z opcji jest właśnie sprawdzenie kondycji baterii. Po jej włączeniu telefon po kilku chwilach pokaże nam żywotność baterii. Jeśli jest ona niska, należy udać się do serwisu Samsung.
Zdjęcie: leungchopan / Envato Elements