Data modyfikacji:

Jakie słuchawki bezprzewodowe douszne JBL?

Plączące się kable to już przeszłość – ci, który cenią sobie wygodę, bez wahania sięgają po słuchawki bezprzewodowe. Marką, która oferuje ich sporo i która znana jest już z wysokiej jakości, jest oczywiście JBL. Pytanie tylko, jakie słuchawki bezprzewodowe douszne JBL warto wybrać? Oto krótki przewodnik po kilku modelach.

Polecamy: JBL - jakie słuchawki bezprzewodowe (wszystkie rodzaje)?

słuchawki bezprzewodowe jbl

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe douszne od JBL

Dlaczego warto kupić słuchawki bezprzewodowe douszne? Przede wszystkim ze względu na wygodę. Możesz zapomnieć o plątających się kablach. Takie modele są idealne dla osób aktywnych oraz często podróżujących, np. komunikacją miejską. JBL ma w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji. Wybraliśmy dla ciebie kilka z nich.

  1. JBL T110BT
  2. JBL Free X
  3. JBL TUNE 120TWS
  4. JBL UA True Wireless Flash

JBL T110BT

Jeden z najbardziej popularnych modeli – z wygodną konstrukcją w postaci pałąka na szyję. Zapewniają możliwość sześciogodzinnego słuchania i w miarę szybkie ładowanie – wystarczą dwie godziny, by słuchawki osiągnęły pełną moc.

Na uwagę zasługuje magnetyczny system prowadzenia kabla, dzięki któremu te stosunkowo tanie słuchawki pozostają na miejscu nawet wtedy, gdy są nieużywane. Pilot umożliwia odbieranie i wykonywanie połączeń. Słuchawki bezprzewodowe douszne JBL T110BT można kupić w jednym z sześciu wariantów kolorystycznych, co dla niektórych będzie miało spore znaczenie.

JBL Free X

Jeśli mówiąc o słuchawkach bezprzewodowych, masz na myśli te bez nawet jednego centymetra kabla, to sięgnij po model JBL Free X. Przewyższają poprzedni model nie tylko pod względem rodzaju bezprzewodowości, ale także z uwagi na długi czas odtwarzania dźwięku: to aż 4 godziny odtwarzania ciągłego oraz 20 godzin dodatkowego – możliwego dzięki specjalnemu etui ładującemu. Dodatkową funkcją etui jest możliwość szybkiego ładowania przez 15 minut, po którym słuchawki będą działały aż przez godzinę.

Słuchawki bezprzewodowe douszne JBL Free X wyróżniają się również pod kilkoma innymi względami. Umożliwiają prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym i automatycznie przestawiają się z trybu stereo na mono – dzięki czemu rozmowa staje się maksymalnie komfortowa. Śmiało możesz ich używać, gdy pada deszcz i bez problemu dopasujesz je do własnego ciała dzięki aż trzem rozmiarom dousznych końcówek.

JBL TUNE 120TWS

Świetne brzmienie o mocnym uderzeniu i całkowita wolność od kabli. Te słuchawki także oferują czterogodzinne odtwarzanie oraz możliwość ładowania w etui, choć to drugie zapewnia dostęp do upragnionych dźwięków na zaledwie 12 godzin – to już znacznie krócej niż u poprzednika. Niemniej w tym modelu także można włączyć opcję szybkiego, piętnastominutowego ładowania, co dla wielu użytkowników ma w zasadzie największe znaczenie.

Słuchawki umożliwiają bezprzewodowe połączenia, choć ten model nie „przeskoczy” automatycznie z trybu stereo do mono. Możesz natomiast za pomocą jednego przycisku połączyć się z asystentem Google lub Siri.

JBL UA True Wireless Flash

Oto model dla najbardziej wymagających. Słuchawki bezprzewodowe douszne JBL UA Wireless Flash zostały stworzone z myślą o tych, którzy potrzebują największego komfortu podczas treningów. Model jest odporny na wodę i pot, oferuje fantastyczny, bogaty w basy dźwięk i umożliwia odtwarzanie aż przez 25 godzin (5 godzin po pełnym naładowaniu i dodatkowe 20 dzięki etui).

W słuchawkach zastosowano dwa inteligentne rozwiązania, które ułatwiają życie sportowcom i zwiększają ich bezpieczeństwo. Pierwsze to TalkThru, polegające na ściszaniu muzyki i wzmacnianiu dźwięków mowy w trakcie rozmowy, drugi to AmbientAware, który oferuje świetną jakość utworów, nie blokując całkowicie dźwięków z otoczenia. Sportowe wkładki douszne oraz możliwość prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym to już w tak zaawansowanym modelu oczywistość.