Data publikacji:

Jakie słuchawki bezprzewodowe Phillips?

Przedstawiamy listę polecanych modeli bezprzewodowych słuchawek Phillips. Firma od dziesiątek lat znana jest z produkcji przystępnej cenowo elektroniki oraz różnego rodzaju sprzętu audio. Sprawdź, jakie słuchawki bezprzewodowe Phillips wybrać.

Czytaj również: Ranking nausznych słuchawek bezprzewodowych

słuchawki bezprzewodowe philips

Polecane bezprzewodowe słuchawki Philips

Marka Philips istnieje od 1891 roku. Firma założona została w Holandii i z początku zajmowała się produkcją żarówek, by szybko rozszerzyć swoją produkcję o inne urządzenia elektronicznie, takie jak np. radia oraz sprzęt medyczny. Inżynierowie pracujący dla spółki odpowiadali między innymi za opracowanie technologii płyt CD.

Philips jest świetnie znany audiofilom oraz kinomanom, dzięki swoim solidnym i tanim urządzeniom RTV. Przedstawiamy krótką listę najpopularniejszych słuchawek bezprzewodowych Philips.

Philips TAPH805BK

Nauszne słuchawki Bluetooth Philipsa, które kupimy w cenie około 400 złotych. Opisywany model oferuje system aktywnej redukcji szumów, dotykowe sterowanie dźwiękiem, a także wbudowany mikrofon.

Urządzenie posiada miękkie nauszniki składane w dwóch kierunkach. Można je złożyć na płasko, co umożliwia przechowywanie ich w szufladzie biurka lub w dołączonym pokrowcu. Neodymowe przetworniki akustyczne zapewniają głębokie basy i wyraźne tony średnie. Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu to 30 godzin.

Philips TAUH202BK/00

Najtańsze nauszne bezprzewodowe słuchawki Philipsa, które przeznaczone są dla osób niedysponujących zbyt pokaźnym budżetem, kupimy je bowiem już za nieco ponad 120 złotych. Model charakteryzuje się lekką plastikową konstrukcją, a także składanymi na płasko nausznikami, ułatwiającymi przechowywanie i transport. 32-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne zapewniają zadowalający dźwięk i wyraźnie słyszalne basy. Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu to 15 godzin.

Philips UpBeat TAUT102BK

Bezprzewodowe słuchawki douszne typu true wireless, których zaletą są 6-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne. Według producenta zapewniają czysty dźwięk i mocne basy. Na uwagę zasługują również wymienne gumowe nasadki pozwalające na dopasowanie urządzenia do kształtu ucha.

Maksymalny czas nieprzerwanej pracy to 3 godziny. W przypadku korzystania z dołączonego etui (bateria 3350 mAH), zyskujemy dodatkowe 9 godzin przy wielokrotnym ładowaniu. UpBeaty kupimy za około 200 złotych.

Philips TASN503BK

Sportowe słuchawki douszne przeznaczone dla bardziej wymagających użytkowników. Urządzenie dostaniemy w cenie około 400 złotych. Model oferuje pasywną redukcję szumów oraz wygodną konstrukcję z gumowymi zausznikami, zapobiegającym wypadaniu słuchawek nawet przy najbardziej intensywnych ćwiczeniach.

W zestawie znalazły się też trzy wymienne nasadki douszne. Urządzenie odznacza się wysoką odpornością na wodę i pot (klasa IPX5), a także sześciogodzinnym czasem działania na jednym ładowaniu. Ciekawostką jest też wbudowany czujnik tętna, który przekazuje informacje do smartfona za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej.