Data modyfikacji:

Tanie słuchawki gamingowe

Dobre słuchawki to nieodłączny element wyposażenia każdego gracza. Zobacz najlepsze tanie słuchawki gamingowe, które nie zrujnują budżetu i jednocześnie zapewnią dobrą jakość dźwięku.

tanie słuchawki gamignowe

Polecane tanie słuchawki gamingowe

Szukasz dobrych i tanich słuchawek gamingowych? Zobacz nasze propozycje budżetowych słuchawek dla graczy.

  1. Razer Kraken Pro
  2. Logitech G430 Surround Sound
  3. Creative Sound Blasterx H3
  4. Microsoft Xbox One Stereo Headset
  5. Trust GXT363
  6. Thrumaster Y-300 CPX
  7. Genesis HM56X Virtual 5.1

Razer Kraken Pro

Firmy Razer nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Model Kraken Pro to idealny wybór tanich słuchawek gamingowych, ponieważ oferuje lekką i bardzo komfortową konstrukcję. Tłumienie dźwięków pozwala skupić się wyłącznie na rozgrywce. Wbudowany mikrofon zapewnia bardzo dobrą komunikację z innymi.

Logitech G430 Surround Sound

Solidne i stosunkowo tanie słuchawki gamingowe z wbudowanymi mikrofonem. Największą zaletą Logitech G430 jest przestrzenny dźwięk, który jest zasługą aż siedmiu oddzielnych kanałów. Płaskie nauszniki są regulowane, co podnosi znacząco komfort. To idealne słuchawki do długich rozgrywek.

Creative Sound Blasterx H3

Znakomite parametry Creative Sound BlasterX H3 stawiają je w absolutnej czołówce tanich słuchawek gamingowych. Przetworniki 40 mm i doskonałe pasmo przenoszenia są gwarancją czystego dźwięku. Ten model jest kompatybilny nie tylko z komputerami PC, ale również z urządzeniami mobilnymi i konsolami. Odłączany mikrofon sprawia, że słuchawki można zabrać ze sobą w podróż.

Microsoft Xbox One Stereo Headset

Bardzo dobre i tanie słuchawki gamingowe są dedykowane posiadaczom konsoli Xbox One. Wyróżniają się czystym dźwiękiem i bardzo mocnym basem. Miękkie nauszniki świetnie sprawdzają się przy wielogodzinnych rozgrywkach. Odczepiany adapter pozwala na regulację głośności i wyciszanie mikrofonu w razie potrzeby.

Trust GXT363

Słuchawki gamingowe Trust GXT363 mają system głośników 7.1 gwarantujący dźwięk przestrzenny. Funkcja wibracji basowych zapewnia bardzo dobre wrażenia podczas słuchania muzyki, jak i grania. Pilot z mikrofonem sprawdza się również znakomicie, dlatego z komunikacją nie będzie najmniejszego problemu.

Thrumaster Y-300 CPX

Thrumaster Y-300 CPX to bardzo solidnie tanie słuchawki gamingowe z mikrofonem. Duże i wygodne zauszniki znakomicie odcinają dźwięk od reszty otoczenia. Kabel z plastikowym oplotem jest odpowiednio długi, a także odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Dobra czułość mikrofonu sprawia, że rozmowy z innymi graczami nie sprawiają większych problemów. To dobry wybór zarówno dla początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych graczy.

Genesis HM56X Virtual 5.1

Ostatnie słuchawki w zestawieniu przekonują do zakupu atrakcyjną ceną i niecodziennym wyglądem. Wirtualny system dźwięku przestrzennego 5.1 daje bardzo dobre wrażenia podczas użytkowania.

Ciekawostką jest wbudowana, dodatkowa karta dźwiękowa, która jest umieszczona na kablu USB. To znacznie podnosi jakość generowanego dźwięku. Regulowany mikrofon na wysięgniku nie przeszkadza w trakcie rozgrywki.