Data modyfikacji:

Urodzinowe prezenty od Ceneo dla Twojego biznesu!

Luty to miesiąc miłości internautów. Świętujemy nie tylko walentynki, ale również 18 urodziny jednej z największej platform e-commerce na polskim rynku – Ceneo. Z tej okazji serwis przygotował specjalną ofertę rabatową dla biznesu.

kupony dla biznesu od ceneo

Dla wszystkich obecnych i nowych klientów biznesowych Ceneo przygotowało rabat - 50% na swoje usługi. Pozwala on wypróbować narzędzia i możliwości serwisu po mocno obniżonej cenie.

Dzięki temu można skorzystać z oferty na:

  • Teksty promocyjne
  • Ochronę marki
  • Api
  • Narzędzia analityczne
  • Przycisk zadzwoń

Kupon obniża cenę usług o 50% i dostępny jest dla nowych aktywacji. Usługi można również dowolnie łączyć.

Żeby go aktywować, wystarczy wpisać kod w Panelu Ceneo, klikając niebieski przycisk w prawym górnym rogu zakładki wybranej usług. Można to zrobić do 14 lutego. Zniżka obowiązywać będzie aż do 31 marca.

18 zamówień bez prowizji na 18 urodziny Ceneo

To nie koniec urodzinowych promocji!

Kup Teraz to usługa Marketplace, która umożliwia sprzedaż bezpośrednio na Ceneo. Publikacja ofert jest całkowicie bezpłatna. Usługa daje możliwość korzystania z szybkich przelewów i systemów ratalnych za darmo. Za okazji swoich urodzin Ceneo wręcza kolejny prezent. Tylko w tym miesiącu, aktywując usługę Marketplace KUP TERAZ, 18 pierwszych zamówień jest bez prowizji. Dzięki temu można zyskać bonus nawet do 300 zł! Oferta obowiązuje w dniach 1-28.02.2023.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy zalogować się do Panelu Ceneo, przejść do zakładki Marketplace Kup Teraz > Konfiguracja usługi Kup Teraz.

Nie zwlekaj i odbierz swój prezent od Ceneo!

Więcej informacji o programie o urodzinowych rabatach na stronie: https://biznes.ceneo.pl/urodziny-ceneo