Data modyfikacji:

Razem z Ceneo #wspierambohaterow

Serwis Ceneo.pl ruszył z akcją Razem z Ceneo #Wspierambohaterow. Pracownicy i użytkownicy Ceneo.pl swoje CeneoPunkty, które otrzymali za zakupy w sklepach internetowych i aktywność w serwisie, przeznaczają na zakup niezbędnego sprzętu do jednoimiennego szpitala zakaźnego w Bolesławcu, gdzie trafiają zakażeni koronawirusem z Dolnego Śląska.

wspieram bohaterów

Zespół Ceneo.pl postanowił odpowiedzieć na dramatyczny apel lekarzy i personelu medycznego ze szpitala powiatowego w Bolesławcu. Okazuje się, że bohaterowie, którzy od kilku tygodni zajmują się zakażonymi pacjentami, nadal nie mają wystarczających narzędzi. Do efektywnej walki z koronawirusem potrzebują nie tylko środków do ochrony personelu i pacjentów, ale również podstawowego sprzętu medycznego takiego jak stetoskopy, termometry i ciśnieniomierze. Porównywarka uruchomiła zbiórkę CeneoPunktów i zaprosiła do akcji swoich użytkowników.

Społeczność Ceneo.pl już wielokrotnie udowadniała, że ma wielkie serce i chętnie angażuje się w pomoc innym. Tym razem naszą akcją wspieramy personel medyczny z Bolesławca, który w tym trudnym czasie przez całą dobę walczy ze skutkami pandemii. Jestem przekonany, że nasze wsparcie pomoże im jeszcze skuteczniej zatroszczyć się o zdrowie pacjentów zakażonych koronawirusem – wyjaśnia Marcin Łachajczyk General Manager Ceneo.pl.

Zasady akcji są bardzo proste. Posiadacze konta w serwisie Ceneo.pl mogą wesprzeć akcję na stronie Razem wspieramy bohaterów. Wystarczy kliknąć w wybraną wartość cegiełki i zatwierdzić wybór. Osoby, które nie mają jeszcze konta, a chciałyby wesprzeć akcję, mogą w prosty sposób założyć konto i pozyskać pierwsze CeneoPunkty.

wspieramy bohaterów

Każde 50 punktów to 1 złotówka na zakup sprzętu. Ceneo.pl podwoi kwotę każdej przekazanej cegiełki.

Akcja RAZEM Z CENEO #Wspierambohaterow potrwa do wyczerpania puli 650 tys. CeneoPunktów. Więcej informacji na stronie: Razem wspieramy bohaterów.

wspieramy bohaterów

Szczegóły dotyczące pozyskiwania CeneoPunktów znajdują się TUTAJ.