Data modyfikacji:

Wszystkie wydarzenia online w jednym miejscu!

Wszystkie wydarzenia online w jednym miejscu dzięki platformie eBilet.pl. Największa bileteria w Polsce spełnia oczekiwania fanów dobrej rozrywki i stworzyła miejsce wirtualnych spotkań dostarczając emocje „live” bez wychodzenia z domu. Tworząc tym samym realną konkurencję dla największych portali VOD.

wydarzenia online
Pierwsze miesiące walki z koronawirusem są już za nami. Sytuacja, która w pierwszej fazie była dla nas szokiem dziś jest codziennością. Odwołanie koncertów, zamknięcie teatrów oraz zmiany terminów wydarzeniach kulturalnych sprawiło, że fani doznań „na żywo” zaczęli szukać rozrywki w sieci.

Dziś żyjemy już w innej rzeczywistości. Obecnie jesteśmy w kolejnej fazie odmrażania gospodarki, sprzedaż biletów do kin oraz teatrów sukcesywnie rośnie, a usługi płatnej rozrywki w systemie pay-per-view są równie atrakcyjne dla klientów jak darmowe transmisje oraz wydarzenia na żywo.

W gąszczu informacji i dużej ilości dobrej rozrywki łatwo się zgubić. Dlatego eBilet.pl jako pierwsza bileteria w Polsce ułatwiła życie swoim klientom. W specjalnej zakładce „wydarzenia online” znajdziemy całą ofertę kulturalną dostępną w ramach transmisji online. Znajdziemy tam nie tylko darmowe wydarzenia, ale również wysokiej jakości płatne transmisje w systemie pay-per-view oraz unikalny content stworzony i dostępny wyłącznie na portalu eBilet.pl.

Bezpośredni link do zakładki z koncertami online: https://www.ebilet.pl/kategorie/koncerty-online/

Z początkiem kwietnia eBilet.pl również aktywnie włączył się w promocję polskich artystów. Tworząc własne transmisje koncertów. Materiały mogliśmy znaleźć regularnie na portalach społecznościowych bileterii. Wśród artystów, który zagrali specjalnie dla eBilet.pl znaleźli się m.in.: Sanah, Maria Tyszkiewicz, Magda Ruta, Nick Sinckler, Kasia Dereń, Offensywa, Magda Ruta czy zespół Niemoc. Tym samym młodzi artyści mogli zdobyć nowy fanów oraz zyskali szeroki pakiet promocji swojej twórczości.

- Otrzymaliśmy mnóstwo informacji od naszych klientów, że portale filmowe czy stricto muzyczne to zbyt mała oferta kulturalna. Klienci firmy eBilet.pl czują niedostatek emocji „live”. Dlatego stworzyliśmy specjalną zakładkę „wydarzenia online”, gdzie znajdziemy całą ofertę transmitowanych wydarzeń, m.in.: spektakle teatralne, wywiady, koncerty, wystawy, programy dla dzieci. Lista ta z każdym dniem jest dłuższa, a zasoby urozmaicane -  komentuje Marcin Matuszewski, prezes eBilet.pl.

Na rynku branży rozrywkowej można znaleźć co raz większą liczbę płatnych transmisji w systemie pay-par-view. Klienci doceniają pracę swoich ulubionych artystów i chcą zapłacić za ich twórczość. Otrzymując dzięki temu, lepszą jakość dźwięku i obrazu, unikalny content oraz dłuższy termin dostępności materiału. Każdego dnia baza się powiększa, a wszystkie nowości można znaleźć na portalu eBilet.pl.

Warto zatem śledzić rozwój jaki zachodzi w platformie sprzedaży biletów eBilet.pl. Firma nie tylko reaguje na obecne panujące trendy zakupowe Polaków, ale również aktywnie kreuje i tworzy własny content skierowany dla swoich klientów. Dodatkowo partnerstwo z Allegro umocniło obie firmy na polskim rynku i zmiany, które wdrożą będą miał wpływ na całą branżę kulturalno-rozrywkową.
www: https://www.ebilet.pl/

Tekst: Materiały prasowe