Wyszukiwanie obrazem w aplikacji Ceneo

Aplikacja Ceneo jest pełna przydatnych funkcji ułatwiających zakupy w sieci – wiedzą o tym wszyscy, którzy z niej korzystają. Ale Wyszukiwanie obrazem, czyli nowa opcja, wznosi kupowanie przez internet na kolejny poziom. Dowiedz się więcej, na temat nowej funkcjonalności.
Podczas wizyty w swojej ulubionej kawiarni widzisz lampę, która idealnie pasowałaby do twojego salonu? Teraz nie musisz już tracić czasu na przemierzanie sklepów wnętrzarskich czy marketów budowlanych. Nie musisz nawet przeglądać ofert na Ceneo.pl. Wystarczy, że wskażesz interesujący cię produktu. Jak? Po prostu zrób zdjęcie lampie, a na telefonie wyświetli ci się ten sam produkt lub podobne do niego. Teraz popijając spokojnie kawę, możesz od razu zamówić wymarzoną lampę do swojego salonu. Fajne? Pewnie!


Jak włączyć Visual Search?

Masz aplikację Ceneo

Brawo ty! W takim razie nie musisz nic instalować, bo nowa funkcjonalność jest dostępna dla każdego posiadacza aplikacji. Przejdź do podpunktu „Jak korzystać z Visual Search?”.

Nie masz aplikacji Ceneo

Ściągnij aplikację Ceneo na swój telefon – Visual Search jest dostępny dla każdego posiadacza apki. Zrobisz to błyskawicznie i całkowicie za darmo. Dostępna jest w wersji na Android oraz iOS.


Jak korzystać z Visual Search?

  1. Włącz aplikację Ceneo i kliknij w ikonę aparatu. Znajdziesz ją w prawym górnym rogu ekranu (sąsiaduje z ikonką kodu kreskowego).
  2. Przełącz na Wyszukiwanie obrazem (z prawej strony).
  3. Zrób zdjęcie interesującego cię przedmiotu i wykadruj je.
  4. I już! Znajdziemy dla ciebie wybrany produkt.

Kolejne powody, by zainstalować apkę Ceneo

Visual Search to najnowsza funkcjonalność, ale nie myśl, że jedyna. Poznaj kilka powodów, dla których naprawdę warto mieć naszą pomarańczową ikonkę na ekranie smartfona.

Dostęp do milionów ofert

Jedno kliknięcie dzieli cię od dostępu do 11 milionów produktów z 18 tysięcy sklepów internetowych. Możesz je przeglądać w dowolnym miejscu i czasie: na plaży, w autobusie czy w pracy (oczywiście, w czasie przerwy).

Największa baza opinii o produktach

Pięć milionów opinii o produktach to gwarancja, że na Ceneo znajdziesz wszelkie informacje o interesujących cię produktach. Wiadomo, producenci zawsze zachwalają swój towar, ale opinie innych użytkowników pomogą ci rozwiać wszelkie zakupowe wątpliwości. Dzięki temu nie musisz już obawiać się rozczarowania, gdy odbierzesz paczkę.

Skaner kodów kreskowych

Podczas wizyty w sklepie, sięgnij po wybrany produkt, uruchom skaner kodów kreskowych (znajdziesz go na głównym ekranie po prawej stronie – wystarczy kliknąć i zeskanować kod kreskowy produktu) i zobacz, ile oszczędzisz, kupując tę rzecz na Ceneo.pl. I jeszcze jedna ważna sprawa: gdyby obsługa sklepu patrzyła na ciebie z ukosa, nie przejmuj się, bo zgodnie z decyzją UOKiK nie można klientom tego zabraniać.

Wirtualny portfel kart lojalnościowych

Najgorsze w kartach lojalnościowych jest to, że trzeba je przy sobie nosić. Jeśli jednak pobierzesz apkę Ceneo, uzyskasz dostęp do wirtualnego portfela kart lojalnościowych, do którego w kilka chwil wgrasz wszystkie karty lojalnościowe. Problem z wypchanym do granic możliwości portfelem znika.

Jedno hasło, tysiące możliwości

KUP TERAZ – to kolejna świetna funkcjonalność. Dzięki niej możesz dokonywać zakupów bezpośrednio w aplikacji bez konieczności przechodzenia na strony sklepów. Co to oznacza w praktyce? Jedno konto, jedno hasło i dostęp do 3000 sklepów.

CeneoPunkty, czyli bonusy dla użytkowników

Za każde zakupy, wystawienie opinii, dodanie pytania i inne aktywności na Ceneo.pl zgarniasz CeneoPunkty, które potem możesz przeznaczać na cele charytatywne lub wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Tekst: Katarzyna Dwornik