Data modyfikacji:

Wybierz z Ceneo Zaufany Sklep 2020 roku. Trwa głosowanie z nagrodami!

Już 15 października serwis Ceneo.pl ogłosi tegoroczny Ranking Zaufanych Sklepów. Tytuły zostaną przyznane markom, które przez mijający rok uczciwie pracowały na zaufanie kupujących w internecie. Zwycięzcę w jednej z 15 kategorii w ramach internetowego głosowania wybiorą internauci.

Przedstawiciele serwisu zachęcają swoich użytkowników i kupujących w sieci, by wskazywali, który sklep ich zdaniem zasługuje na tytuł Zaufanego Sklepu 2020 roku w kategorii Wybór Użytkownika. To jedyna kategoria, w której sklepy oceniane są w internetowym głosowaniu.

Od 11 lat siłą Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo.pl są Zaufane Opinie – czyli ankiety w których każdego roku miliony użytkowników oceniają sklepy, produkty i dostawców tylko po zrealizowanej transakcji. Z analiz Ceneo.pl wynika, że opinie o sklepach i produktach to wciąż jeden z najważniejszych czynników zakupowych wśród klientów sklepów internetowych. Polacy nie tylko chętniej dzielą się swoimi opiniami na temat marek i usług, ale szukają też sprawdzonych komentarzy, które coraz trudniej znaleźć w gąszczu płatnych wpisów na forach internetowych i w mediach społecznościowych.

Pandemia przyniosła rekordowy wzrost popularności zakupom internetowym w Polsce. Tegoroczny ranking będzie więc szczególny, ponieważ wskaże marki, które doskonale potrafią sobie poradzić z nagłym wzrostem klientów. Ranking Zaufanych Sklepów to również dowód dla wszystkich kupujących w sieci, że na Ceneo.pl znajdą nie tylko miliony atrakcyjnych ofert, ale i Zaufane Sklepy, które gwarantują bezpieczne zakupy – podkreśla Dariusz Grabowski dyrektor departamentu rozwoju produktu Ceneo.pl.

Głosowanie z nagrodami przez specjalną stronę internetową

Internauci wybierają swój ulubiony sklep, które znalazły się na stronie internetowej konkursu. Po wskazaniu marki sklepu, który zasługuje na tytuł Zaufanego Sklepu w kategorii Wybór Użytkownika należy dokończyć zadanie konkursowe. Tym samym uczestnik głosowania ma szansę wygrać jedną z eKart Podarunkowych Ceneo.pl na zakupy w sklepach internetowych. Łączna wartość nagród 6 tysięcy złotych.

Sklep, który zwyciężył głosami internautów poznamy już 15 października, kiedy ogłoszony zostanie Ranking Zaufanych Sklepów 2020. W tym roku ze względów bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa Gala Zaufanych Sklepów Ceneo.pl zostanie zorganizowana w studiu i będzie transmitowana on-line. Dzięki temu każdy z nas będzie mógł na żywo śledzić wyniki 11. Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl.

Ceneo.pl to najpopularniejsza porównywarka internetowa w Europie i jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce, skupiający ponad 18 000 sklepów internetowych. Codziennie ułatwia milionom użytkowników znalezienie produktów i atrakcyjnych ofert sklepowych. Dzięki mobilnej aplikacji Ceneo.pl klienci mogą nie tylko zrobić zakupy czy poznać opinie, ale również porównać ceny za pomocą skanera kodów kreskowych. Serwis umożliwia też robienie zakupów w różnych sklepach za pomocą jednego zamówienia. Z kolei sklepom oferuje możliwość zwiększenia sprzedaży oraz promocję swojej marki.

Autor: ToJanek