Key Finder – niedrogi sposób na zgubione klucze

Nerwowy poranek: nie zadzwonił budzik, nie masz czasu na wypicie kawy i już jesteś spóźniony do pracy. W biegu myjesz zęby, ubierasz się i szybko przeczesujesz włosy. Już chcesz wychodzić z mieszkania, gdy nagle okazuje się, że nigdzie nie ma twoich kluczy. Brzmi znajomo? Taki scenariusz co poranek powtarza się w wielu domach. Jak się przed tym uchronić? Na rynku dostępny jest gadżet, dzięki któremu już nigdy nie zawieruszysz swoich kluczy. Zaopatrz się w Key Finder i zyskaj cenne minuty o poranku!

Co to jest Key Finder?

Key Finder to małe, lekkie urządzenie, które ułatwia codzienne życie tysiącom ludzi na całym świecie. Jego cena nie jest wysoka, dlatego warto zainwestować kilka złotych by mieć pewność, że zawsze znajdziesz swoje klucze. Key Finder dzięki czujnikowi GPS pozwala na lokalizację danego sprzętu. Urządzanie wyposażone jest także w Bluetooth. Dzięki temu na ekranie swojego telefonu możesz sprawdzić, gdzie znajduje się zguba.

Key Finder – jak używać?

Używanie Key Finder jest naprawdę proste. Na rynku znaleźć można dwie wersje tego urządzenia. Jedna z nich polega na odszukiwaniu kluczy dzięki… gwizdaniu. Jak korzystać z takiego Key Findera? Po wyjęciu z pudełka, włącz Key Finder przyciskiem. Jeśli w zestawie nie ma baterii, włóż przygotowane wcześniej baterie do urządzenia. Gadżet przymocuj do swoich kluczy. Gdy rano nie będziesz mógł ich znaleźć wystarczy, że zagwiżdżesz – Key Finder zacznie wydawać głośny dźwięk, dzięki czemu z łatwością znajdziesz swoje klucze. By wyłączyć sygnał Key Finder’a, po prostu przyciśnij główny przycisk.

Key Finder z Bluetooth i aplikacją na smartfona

W internecie znaleźć możesz też bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Tworzone obecnie Key Findery wyposażane są najczęściej w GPS i Bluetooth. Wszystko po to, by znalezienie zgubionych kluczy było jeszcze prostsze. Jak używać Key Findera tego typu? Wystarczy, że do pęku kluczy przymocujesz Key Finder. Urządzenie zwykle wyposażone jest w dodatkowy haczyk, dzięki któremu z łatwością przypniesz Key Finder do swoich kluczy. Jeśli twój Key Finder ma przycisk – naciśnij go, by uruchomić urządzenie. Następnie pobierz na telefon aplikację, którą zaleca producent. Zainstaluj odpowiednią aplikację postępując zgodnie z poleceniami na ekranie telefonu. W ustawieniach telefonu włącz funkcję Bluetooth.

Gdy aplikacja będzie zainstalowana, na ekranie twojego telefonu pokaże się podłączony Key Finder. Jeśli zgubisz swoje klucze po prostu wejdź do aplikacji i naciśnij odpowiedni przycisk. Key Finder zacznie wydawać dźwięki, a ty szybko znajdziesz swoje klucze.
Key Finder to niezbędne urządzenie w każdym domu. Gadżet, który odpowiada na gwizdanie najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach zamkniętych np. w mieszkaniu. Jeśli weźmiesz go ze sobą do pracy, twój Key Finder włączyć może gwizdaniem osoba postronna, taka jak kolega z pracy czy współtowarzysz w autobusie.

Chcesz mieć Key Finder zawsze przy sobie? Najlepiej wybierz wersję nowszą urządzenia wzbogaconą o GPS i Bluetooth, która automatycznie połączy się z twoim telefonem. W tym przypadku masz pewność, że nikt nie włączy twojego Key Finder’a.
Key Finder podłączony do Bluetooth świetnie sprawdzi się w szerokiej gamie produktów. Oprócz kluczy przymocować możesz go także do portfela, torebki, czy nawet dziecięcego plecaka. Dzięki temu z łatwością znajdziesz wszystkie zgubione przedmioty. Zaopatrz się w Key Finder i zapomnij o nerwowym poszukiwaniu zgubionych kluczy!
Autorka: Patrycja Hendzel