Data publikacji:

Najlepsze planery ślubne. Jaki notes Panny Młodej wybrać?

Twój wielki dzień coraz bliżej, a ty czujesz się przytłoczona obowiązkami panny młodej? Zaopatrz się w planer ślubny i zapomnij o weselnym chaosie! Organizer panny młodej to tani sposób na to, by odzyskać kontrolę nad planowaniem ślubu i wesela. Z pomocą planera ślubnego nie zapomnisz o przymiarkach sukni i z łatwością stworzysz listę gości. Zobacz najczęściej wybierane planery ślubne przez panny młode. 

Organizer ślubny – niezbędnik każdej Panny Młodej

Ślub to dla większości osób najważniejszy dzień życia. Bez względu na to, czy decydujesz się na ślub kościelny, czy cywilny, organizujesz skromne przyjęcie lub wystawne wesele na sto osób jedno jest pewne – czeka cię wiele godzin przygotowań, spotkań i decyzji. Zakup planera ślubnego sprawi, że nie stracisz głowy podczas gorączkowych przygotowań do ślubu i wesela. 

Planery na różne okazje

Planner ślubny – co to?

Co to jest planer ślubny? Inaczej można go nazwać ślubnym organizerem lub notatnikiem. Planer ślubny to notatnik przygotowany specjalnie z myślą o osobach organizujących ślub i wesele. W planer ślubny mogą się zaopatrzyć zarówno panny młode, jak i chcące im pomóc druhny. Wiele osób twierdzi, że planer ślubny to zbędny dodatek, a do planowania tego wyjątkowego dnia wystarczy zwykły kalendarz.

Planer ślubny to jednak ważne akcesorium dla każdej panny młodej. Organizery tego typu zawierają wiele wkładek, które zostały stworzone wyłącznie z myślą o ślubie. W planerach ślubnych, oprócz standardowego kalendarza, znajdziesz tematyczne zakładki dotyczące np. listy gości, menu weselnego czy zaproszeń. Dzięki planerowi ślubnemu z łatwością zorganizujesz wesele swoich marzeń! 

Planer ślubny Busy B – zorganizuj swój wymarzony ślub

Planer od australijskiej marki Busy B to jeden z najczęściej wybieranych organizerów. Notatnik panny młodej zachwyca eleganckim, kremowym dizajnem. Kołonotatnik zadba o wygodę użytkowania – dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wyrywać interesujące cię karty np. checklisty lub zestawienia. Planer został podzielony funkcjonalnymi przegródkami na różne sekcje.

Takie układ organizera dla panny młodej oznacza, że nie umknie ci nawet najdrobniejszy szczegół. Planer wyposażony został w dodatkowe przegródki, w których możesz trzymać próbki zaproszeń czy etykiet. Dużo miejsca na odręczne notatki pozwoli ci na dokładne zaplanowanie tego wyjątkowego dnia. 

Wedding Journal Moleskine – elegancja i funkcjonalność w jednym 

Kalendarz Moleskine to propozycja, która przypadnie do gustu pannom młodym ceniącym ponadczasowy styl i elegancję. Kultowa marka papiernicza wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom nowożeńców. Biała okładka z kwiatowym, wytłaczanym wzorem podkreśla odświętny charakter tego produktu. W środku znajdziesz aż osiem sekcji tematycznych, dzięki którym z łatwością zaplanujesz każdy element ceremonii i przyjęcia – od inspiracji i pomysłów po dekorację, muzykę i stroje.

162 dedykowane naklejki ułatwią organizację przyjęcia i zapisywanie notatek w organizerze. Wedding Journal uzupełniony został o trzy pastelowe tasiemki i schowek, do którego możesz włożyć zapiski, wizytówki i próbki. Nie zabrakło szerokich kart, które pomieszczą wszystkie notatki panny młodej. Perłowobiały notes z lawendowymi akcentami to kwintesencja weselnego szyku. Planner zamykany na gumkę zmieści się do każdej torebki.
Autor: Patrycja Hendzel